Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Вночі в Україні бомбили мирних людей та житлові квартали - Володимир Зеленський
Поделиться

Володимир Зеленський звернувся до українців

Сьогодні, 2 березня, йде вже сьомий день повномасштабної війни Росії проти України. Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців:

Зеленский

«Почався 7 день цієї страшної війни. За цей час у нас єдності більше, ніж за 30 років. Спочатку нам було однаково страшно. Потім — однаково боляче. А зараз все однаково. Окрім перемоги, миру, правда, спокою, до якого ми хочемо прийти. Окрім життів наших людей, за які переживаємо. За цей час ми стали одним цілим, багато пробачили один одному.

Вчора зранку на площі свободи ми всі були харків’янами. Вчора ввечері нас всіх бомбили в Києві. І ми всі знову загинули у Бабиному Яру. Для будь-якої нормальної людини, яка знає історію, Бабин Яр — це особлива частина Києва, місце молитв, пам’яті про 100 тисяч людей, яких вбили нацисти. Ким треба бути, щоб зробити це місце мішенню для ракет?

Цієї ночі вони продовжили бити по нашим містам. Бомби, ракети, артилерія. По мирним людям, житловим кварталам. Маріуполь, Харків, Київ, Житомир та інші міста та селища України. Це не може пояснюватися жодною людською причиною.

За цей час ми об’єднали Європи, вже на новому рівні, вищому між формальний, на рівні звичайних людей. Коли Європарламент стоячи вчора аплодував нам, він аплодував кожному з нас. нашій боротьбі, це було оцінкою наших об’єднань. Тому і Євросоюз відповідає нам «так». Ми розпочали прискорену спеціальну процедуру приєднання. Наші дипломати і друзі об’єднують наш світ заради України і миру ще більше. Нейтральна Швейцарія підтримала санкції Євросоюзу проти російських олігархів, посадовців, держави та компанії. До нашої антивоєнної коаліції приєдналися і ті країни, на які Москва ще тиждень тому розраховувала. Це надзвичайний результат, зараз не можна залишатися нейтральними.

Російські матері втрачають своїх дітей. Вдумайтесь у це число — майже 6 тисяч загиблих росіян, військових за 6 днів війни. Це без підрахунку втрат ворога за минулу ніч. : тисяч, щоб отримати що? Отримати Україну? Це неможливо, це не змінити ракетами, бомбами, будь-якими ударами. Ми на своїй рідній землі, і за війну проти нас буде міжнародний трибунал для них.

Українці, пройшла ще одна ніч повномасштабної війни Росії проти нас, проти людей, проти України. Хтось провів цю ніч у метро, хтось у підвалы, комусь пощастило більше, і він поспав удома. Іншим дали притулок друзі, комусь родичі. 7 ночей ми майже не спимо. Рідні мої, настане час, коли ми всі зможемо виспатися. Але це буде після війни, після перемоги, у мирі, який нам так потрібен, який ми завжди цінували», — сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: В Запоріжжя на вулиці вийшли і колишні правоохоронці

 


Комментарии читателей