Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу були поранені жителі Оріхова
Поделиться

Поранених громадян доставили до лікарні для надання медичної допомоги

На Оріхівському та Гуляйпільському напрямках продовжують фіксувати наслідки збройних злочинів. Минулої доби надійшло близько двох десятків повідомлень від жителів Пологівського району про руйнування будинків та іншої інфраструктури. Є інформація про поранених місцевих жителів. Встановлено, що внаслідок артилерійського обстрілу по Оріхову поранених громадян доставили до лікарні для надання медичної допомоги. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Вкотре представники армії рф поцілили по Гуляйполю. Ворожі ракетні удари нанесені по приватним будинкам, в яких сильно ушкоджене шиферне перекриття, посічені стіни та зруйновані вікна. Значних руйнацій минулої доби зазнали й домівки оріхівців. У будинках потрощені дахи, деформовані фасади та вікна.

Також впродовж минулої доби зафіксовано чотири повідомлення від мешканців села Преображенка Пологівського району щодо зруйнованих квартир, житлових будинків, а також усього майна, яке було у домівках селян.

«Індустріалка» повідомляла, що ворожі снаряди влучили в приміщення одного з навчальних закладів Запорізької області. А у Гуляйполі спалахнув магазин.

Нагадаємо, на запорізькому напрямку ворог готує населені пункти до кругової оборони.

 

 


Комментарии читателей