Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Внаслідок ракетного обстрілу вибило вікна у вагонах поїзда Запоріжжя-Львів
Поделиться

Диспетчери «Укрзалізниці» слідкують за обставинами та ведуть поїзди безпечними маршрутами

У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу російських окупантів вибуховою хвилею та уламками вибило вікна у чотирьох вагонах поїзда №119/120 Запоріжжя-Львів. Про це повідомляє «Укрзалізниця».

Постраждалих немає, поїзд прямує далі за маршрутом. Вікна залізничники планують поміняти на станції у Кривому Розі.

Диспетчери "Укрзалізниці" слідкують за обставинами та ведуть поїзди безпечними маршрутами

Крім того, пасажирам нагадали не вести фото та фільмування з вікон поїзда. А під час сигналу тривоги у регіоні, через який пролягає маршрут, необхідно зачиняти вікна і не перебувати біля віконного отвору.

Диспетчери «Укрзалізниці» уважно слідкують за обставинами та ведуть поїзди безпечними маршрутами, але сильні вибухові хвилі вдалині теж можуть завдати шкоди.

Як повідомляла «Індустріалка», у Запоріжжі сьогодні близько 13 години зафіксували два «прильоти». Як повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації, противник в черговий раз намагався завдати шкоди інфраструктурі міста Запоріжжя шляхом ракетних ударів.

Важливо!!! Мешканців Запоріжжя просять не фотографувати, не знімати на відео та не оприлюднювати у соцмережах фото- та відеоматеріали наслідків обстрілів. Так ви наражаєте на смертельну небезпеку себе та усіх мешканців Запоріжжя!

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей