Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Влаштуватися на запорізькі металургійні підприємства можна онлайн — як це зробити
Поделиться

Отримати роботу на промислових підприємствах можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест

Сьогодні в умовах пандемії коронавірусу запоріжцям буває складно знайти роботу. Криза призвела до того, що установи та організації скорочують персонал. А більшість людей, які працювали неофіційно, взагалі втратили заробіток.

Тому запоріжці активно шукають стабільне місце роботи. Людей приваблюють відповідальні роботодавці, які гарантують своїм працівникам офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет і можливість розвитку. Саме такими є запорізькі підприємства Групи Метінвест, де карантин не став на заваді працевлаштуванню.

Отримати роботу на «Запоріжсталі», «Запоріжвогнетриві», «Запоріжкоксі» чи Запорізькому ливарно-механічному заводі можна, звернувшись до Центру кар’єри Метінвест. Тут людям пропонують більше 300 професій для працевлаштування. Менеджери Центру кар’єри допоможуть знайти вакансію як досвідченим працівникам, так і людям без стажу праці та випускникам професійно-технічних закладів освіти.

Для тих, хто хоче влаштуватися на роботу, у Центрі кар’єри створені максимально комфортні та безпечні умови. Аби не приходити до менеджерів особисто, отримати інформацію, передати документи та навіть пройти співбесіду можна онлайн.

— Центр кар’єри Метінвест повністю адаптований до умов карантину. Хоч наш офіс відчинений, і прийти поспілкуватися зі спеціалістом можуть усі бажаючі, ми надаємо перевагу онлайн-спілкуванню. І воно таке ж ефективне, як і особиста зустріч. Під час онлайн-співбесід ми можемо надати людині всю актуальну інформацію, підібрати їй вакансію та направити на підприємство. Збір необхідних для працевлаштування документів теж може проходити в електронному форматі, — розповіла виконуюча обов’язки регіонального менеджера Центру кар’єри Метінвест Аліна Карамушко.

Перехід в онлайн-формат має і значні переваги. Тепер на роботу до підприємств Групи Метінвест можуть влаштуватися жителі області і інших куточків України, не приїжджаючи до Запоріжжя особисто.

— Завдяки онлайн-співбесідам ми маємо можливість працевлаштовувати людей з інших міст і областей. Це дуже зручно, бо їм не треба особисто приїжджати до нас по декілька разів. Варто лише зв’язатися з нами, назначити зручний час для співбесіди та відправити документи на працевлаштування. Взагалі ми намагаємося створити максимально комфортні умови для людей. Якщо, наприклад, вийти на зв’язок у будній день не виходить, то ми можемо назначити онлайн-співбесіду і ввечері, і навіть у вихідний, — зазначила Аліна Карамушко.

За стабільністю — із Харкова до Запоріжжя

Як успішно працевлаштуватись за пару днів, знає модельник по дерев’яним моделям ливарного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Сергій Сидельник. 17 років він працював на підприємстві у Харкові, але з введенням карантину робота перестала його влаштовувати. Тому чоловік вирішив звільнитися.

— 3 місяці тому я влаштувався на Запорізький ливарно-механічний завод. Раніше працював на підприємстві у Харкові. Коли почався карантин, на минулому місці роботи стали виникати складнощі — запровадили скорочений робочий день, і через це знизилася зарплата. Це мене абсолютно не влаштовувало, і я вирішив звільнитися. Після звільнення я розмістив резюме на сайті з пошуку роботи. Незабаром до мене подзвонила менеджер Центру кар’єри Метінвест. Вона розповіла про групу підприємств і ливарно-механічний завод та відповіла на питання, що мене цікавили. Далі була онлайн-співбесіда з бригадиром і керівником модельної ділянки. Мені призначили дату і я, зібравши всі документи, приїхав до Запоріжжя, — розповів Сергій Сидельник.

Проблем з житлом у чоловіка теж не було. Після працевлаштування підприємство надало йому місце у гуртожитку.

Сергій Сидельник зізнається, що планує і далі працювати на ливарно-механічному заводі. Адже тут він знайшов стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Я планую тут працювати і надалі. Більше всього мені подобається соцпакет, який тут пропонують. А саме — програма «Мій вибір». Вона включає в собі вигідні пропозиції для відпочинку, сім’ї та власного розвитку, якими в майбутньому я хочу скористатись. Такі програми дають відчуття того, що тебе та твої старання цінують, — зазначив Сергій Сидельник.

Всебічна підтримка для кожного

На запорізьких підприємствах Групи Метінвест працівникам надають всебічну підтримку — не тільки матеріальну, але перш за все, спрямовану на реалізацію їх потенціалу та побудову кар’єри. Саме тому люди хочуть тут працювати.

— Кожний наш працівник може розраховувати на індивідуальний соцпакет. Він може обрати літнє оздоровлення, медичне страхування себе та своїх членів сім’ї, організацію дозвілля, заняття спортом та інше. Якщо ж хтось приїжджає з іншого міста, то ми готові йти на те, щоб розмістити їх у гуртожитку. І люди цим користуються. Ми оплачуємо їхнє проживання в гуртожитках, а іноді розглядаємо варіант часткової або повної компенсації за оренду житла. На сьогодні ми свої зобов’язання по соціальних гарантіях виконуємо, — розповіла начальник управління з персоналу Запорізького ливарно-механічного заводу Наталя Маковєєва.

Що стосується зарплати, то вона конкурентоспроможна на рівні Запорізької області та всіх підприємств Групи Метінвесту. Станом на вересень середня зарплата складає 20,5 тис. гривень.

Заробітна плата залежить від того, яка кваліфікація у співробітника. Але якщо це рідкісна професія, ми йдемо на те, щоб встановлювати не мінімальний оклад за цією спеціалізацією. Тим більше, якщо у людини є досвід, і вона показує свою результативність. У такому разі може бути встановлений оклад згідно досягнень на підприємстві, — зазначила Наталя Маковєєва.

Довідково

Якщо ви бажаєте отримати роботу на підприємствах Групи Метінвест, звертайтеся до Центру кар’єри за адресою: пр. Металургів, 24 або за телефоном 0-800-606-000. Менеджери розглянуть вашу кандидатуру та запропонують вакансії.

Читайте також: Як не провалити співбесіду і отримати роботу мрії: поради запоріжцям


Комментарии читателей