Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Владі курортного селища на березі Азовського моря окупанти пропонували співпрацю
Поделиться

До керівництва Кирилівської селищної ради сьогодні завітали окупанти

«Гості» запропонували представникам місцевого самоврядування курортного селища на узбережжі Азовського моря працювати разом з ними. Від такої пропозиції кирилівці відмовились.

— Сьогодні, 25 березня, і в наше селище завітали «гості», російські військові, представилися, що вони з військової комендатури Мелітополя і, звісно, запропонували співпрацювати. На що ми відмовились. Я не знаю, наскільки довго вони дадуть нам можливість ще працювати. Але, щоб там не було, я прошу вас усіх дотримуватися спокою. Ми як жили, так і живемо. Як працювали, так і далі працюватимемо. Все в нас йде своєю чергою. Слава Україні! – повідомив у відеозверненні голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв.

Як повідомляла «Індустріалка», уздовж головного проспекту Кирилівки мешканці намалювали синьо-жовтий національний прапор та написали на ньому фразу, яку підтримує уся громада: «Кирилівка — це Україна!».

Крім того, в населеному пункті кирилівці самотужки організували охорону громадського порядку та ведуть боротьбу з мародерами і крадіями.

Читайте також: У Мелітополі російські військовослужбовці відмовилися воювати проти української армії

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей