Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Україна, Фоторепортаж
Віцеспікер Верховної Ради нагородив медиків Запорізького військового госпіталю - фото
Поделиться

Медиків госпіталю також підтримав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв

Запорізький військовий госпіталь, де рятують життя пораненим захисникам, відвідав народний депутат України, перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко. Він урочисто вручив державні нагороди медикам, які без відпочинку рятують життя військовослужбовців, поранених на фронті. Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Запорізького військового госпіталю.

Медиків госпіталю також підтримав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв

Як повідомили «Індустріалці» у військовому шпиталі, Грамотою Верховної Ради України були нагороджені Родителєв І. І., Дергалюк В.М., Мережко В.І. та Хар’яков В.А. Цінний подарунок голови парламенту Руслана Стефанчука отримали: Асіама Е.Ч., Алі-Шах Ф.Г., Скульський Д.В. та Білоножко І.Ю.

Також Олександр Корнієнко ознайомився з роботою медзакладу та подивився, чим живе Запорізький військовий госпіталь.

Медиків госпіталю також підтримав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв

 

Крім того, медиків госпіталю підтримав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Він нагадав, що через брак місця для поранених захисників, у Запорізькому військовому госпіталі почали відновлювати старий корпус.

«Запорізький військовий госпіталь – місце сили, місце болю, місце надії. Саме тут працюють неймовірно круті медики. Саме тут повертаються до життя наші захисники та захисниці. Саме тут герої у білих халатах приходять на допомогу героям у військовій формі. Саме тут янголи-охоронці, озброєні хірургічними скальпелями, нитками та бинтами, рятують українських бійців та дають їм можливість продовжити боронити Запоріжжя та всю країну, — зазначив Анатолій Куртєв. — І саме цей військовий госпіталь має зараз колосальне навантаження. Навантаження, на яке раніше ніхто не розраховував. З цієї причини співробітники медзакладу зараз власноруч оновлюють будівлю госпіталю та розширюються для того, щоб мати змогу розмістити у себе усіх, кому потрібна допомога».

Медиків госпіталю також підтримав секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв

Як повідомляла «Індустріалка», у Запорізькому військовому госпіталі через брак вільних місць для розміщення поранених захисників України терміново потрібно відновити старий корпус. Наразі медики розпочали проводити внутрішні ремонтні роботи власними силами.

Однак їм потрібна допомога у вигляді будівельних матеріалів для ремонту даху та укріплення фундаменту. На їх закупівлю коштів державних фондів не вистачає. Всі небайдужі можуть долучитися та допомогти відновлювати старий корпус військового госпіталю. Допомогти фінансово можна на банківську карту 4149 4993 7334 2326. Телефон для зв’язку щодо ремонту корпусу госпіталю — 050-722-23-50 (Кирило).

Також допомогу можна привезти до шпиталю. Координатори Ксенія Мороз 098-399-72-19, Олена Шевчук 097-393-26-83. Сторінка військового госпіталю у Facebook.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 Комментарии читателей