Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Віталій Тишечко офіційно став кандидатом у мери Запоріжжя від партії «Слуга Народу»
Поделиться

Партія «Слуга Народу» представила кандидатів у мери обласних центрів. У Запоріжжі кандидатом на пост міського голови став Віталій Тишечко. 31 серпня всіх кандидатів затвердили офіційно в Києві, повідомляє пресс-служба Запорізького осередку партії «Слуга Народу» .

Деякі прізвища вже були відомі раніше, але на заході всіх кандидатів затвердили офіційно. У Запоріжжі ним став Віталій Тишечко.

партія «Слуга Народу» представила кандидатів

Віталій Тишечко заявив, що головними пунктами в його стратегії розвитку Запоріжжя стануть ефективність роботи міських служб та будівництво важливих для громади інфраструктурних об’єктів.

кандидат у мери Віталій Тишечко

«У нашому місті найболючіше питання – це ефективність роботи міських служб. Треба розпочати «Велике будівництво», тому що дуже застарілий житловий фонд. І взагалі, нераціонально розподіляються кошти на інфраструктурні об’єкти. Я кажу про звичайні речі. Такі, як асфальтування доріг, освітлення вулиць, парки, які у нас занедбані. Центральна площа взагалі в руїнах. Є над чим працювати. Я вже підготував суттєву стратегію по кожному напрямку: ЖКГ, транспорт, медицина, освіта, туризм, культура. Усі ці напрямки будуть охоплені стратегією. Також буде сформована команда», – повідомив політик.

партія «Слуга Народу»

Кандидат додав, що важливим напрямком для Запоріжжя є боротьба з корупцією, адже часто витрати на благоустрій міста та будівництво соціально-важливих об’єктів штучно завищують.

партія «Слуга Народу» в Запоріжжі

Також Віталій Тишечко відповів на запитання журналістів про рішення балотуватися в мери Запоріжжя саме від партії «Слуга Народу».

Віталій Тишечко

«Я маю споріднену з політичною силою ідеологію, бо вважаю, що інтереси мешканців повинні бути на першому місці. Наше завдання – розбудувати державу. А місто Запоріжжя зробити зручним для проживання», – підкреслив він.


Комментарии читателей