Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Військові у Запорізькій області продовжують вести оборонну операцію - ситуація на 9 березня
Поделиться

Триває 14-та доба героїчного протистояння українського народу російському вторгненню

Військові у Запорізькій області продовжують вести оборонну операцію. Вони наносять вогневе ураження наступальним підрозділам противника в складі 3 БТГр та стійко утримують визначені рубежі.

Під час бойового зіткнення в одному з населених пунктів наші військові знешкодили російський позашляховик багатоцільового призначення ГАЗ-2330 «Тигр». А одну машину захопили у якості трофея.

Щодо ситуації в населених пунктах, які знаходяться в тимчасовій облозі, то там ситуація напружена.

Деякі громади без води та газу. В деяких населених пунктах окупанти не пускають комунальників на об’єкти, які потребують ремонту. Також окупанти всіляко саботують налагодження життєдіяльності населених пунктів.

У Бердянську окупанти захопили телевізійну вежу. У соціальних мережах противник активізував велику мережу ботів. Вони з новостворених акаунтів намагаються посіяти паніку та зневірити народ міста. Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух.

Мешканців Запорізької області закликають довіряти інформації тільки з перевірених джерел.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в окупованих населених пунктах Пологи, Василівка, Токмак, Мелітополь, Бердянськ та Енергодар ситуація контролюється очільниками місцевих громад. Після вторгнення окупаційних військ вони налагоджують життєдіяльність на місцях.

Читайте також: З Енергодару планують евакуювати мирних жителів

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей