Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Відомий співак Арсен Мірзоян підтримав запоріжців - відео
Поделиться

Арсен Мірзоян записав відео, у якому передав рідному Запоріжжю слова підтримки

Відомий співак та композитор, заслужений артист України Арсен Мірзоян звернувся до земляків з рідного Запоріжжя зі словами підтримки. Арсен зазначив, що зараз вся країна тримається, від столиці до маленьких містечок. Запоріжжю також треба триматися. З нами сила, з нами весь світ, за нами перемога. Тільки разом ми переможемо.

Нагадаємо, що Арсен виріс у Хортицькому районі Запоріжжя, тому його творчий псевдонім – Арсен Мірзоян-Бабурка. Навчався у 49-й школі. Потім – у Запорізькій інженерній академії. Працював на «Мотор Січі» та «Запоріжсталі».

Арсен Мірзоян підтримав запоріжців

У 2011 році спробував сили пісенному телепроєкті — першому сезоні «Голосу країни», став фіналістом. А згодом музика та пісня стали його професією. Зараз живе у Києві, але завжди наголошує на своєму зв’язку з рідним Запоріжжям.

Арсен Мірзоян займає активну громадянську позицію, виступає з концертами у дитячих будинках, інтернатах та на спеціальних благодійних заходах на допомогу хворим дітям. З 2014 року Арсен часто дає концерти для військових.

Арсен Мірзоян підтримав запоріжців

Зараз своїй сторінці у «Фейсбук» Арсен Мірзоян активно ділиться воєнними новинами. Пише про потреби тих, кому вони зараз необхідні — наприклад, про збір грошей на бронежилети. Та й не тільки пише.

Арсен Мірзоян підтримав запоріжців

«Приємно коли серед всього цього хаосу приїжджає друг з каністеркою бензину для «смузі» і двома великим апельсинами. Це певне наймиліша картинка за ці дні. Сьогодні Арсен Мірзоян і Олександр Положинський розвозили обіди. Частину завезли до Національного інституту раку, — подякувала на сторінці Арсена Мірзояна Ірина Сахно з Благодійного фонду «Запорука». — Також у маршруті зіркового патруля був пологовий будинок, де чекали на обіди».

А ще Арсен Мірзоян змінив обкладинку на своїй сторінці у «Фейсбуці» на таку:

Арсен Мірзоян підтримав запоріжців

Один з нещодавніх постів Арсена Мірзояна — життєстверджуючий патріотичний плакат відомого українського художника Олексія Сая.

Арсен Мірзоян підтримав запоріжців

…А взагалі, якби не почалась війна, у Арсена Мірзояна мало бути продовження туру, присвяченого 10-річчю його творчої діяльності та презентації нового альбому «Монархія». Пропонуємо згадати одну з пісень цього альбому.

«Індустріалка» також писала, що у соцмережах зірки з різних країн світу підтримують Україну.

Актори Ештон Кутчер та Міла Куніс ведуть збір грошей для підтримки українців на GoFundMe — самі жертвують 3 мільйони доларів. Леонардо ді Капріо пожертвував на потреби Збройних сил України рекордні 10 мільйонів доларів – поки це найбільша сума серед озвучених благодійниками.

А відомі художники різних країн малюють як Росія напала на Україну.

Читайте також: Як українцям пережити кризу — поради МОЗ.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото з архіву «Індустріалки» та зі сторінки Арсена Мірзояна у «Фейсбук»


Комментарии читателей