Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
Відомий артист пообіцяв провести в Мелітополі концерт, який скасувала окупація
Поделиться

Лідер гурту «Без обмежень» запевнив мелітопольців, що приїде до міста після звільнення від рашистів

Сергій Танчинець — фронтмен відомого гурту «Без обмежень» — пообіцяв мешканцям Мелітополя відіграти концерт, який був запланований в місті на 14 березня і був скасований через активну фазу війни. Зробить це музикант, як тільки місто звільнять від окупації.

Згадка про Мелітополь на сторінці Сергія Танчинця стала реакцією на фото з мережі. На ньому на фоні вітрин Палацу культури імені Тараса Шевченка, де розміщені афіші за анонсами концертів гурту «Бумбокс» та » Без обмежень» вишикувались козаки. Ці містяни пішли служити російським загарбникам, ніби заради підтримки громадського порядку.
гурт без обмежень

— Так! І щоб ні одна «тварина» не чіпала наші афіші! Коли вас, виродків, ЗСУ вимете з українських міст, ми приїдемо і відіграємо для Людей усі заплановані концерти! — запевнив лідер гурту «Без обмежень».

До Мелітополя український гурт мав приїхати в рамках туру на підтримку шостого студійного альбому  «Вільні люди» ще 14 березня. Загалом Сергій Танчинець разом з музикантами планував відвідати сто міст та містечок і фінішувати концертом на НСК Олімпійський 24 серпня 2022 року.

Що стосується гурту «Бумбокс», то він виступив в Мелітополі 23 лютого — напередодні повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Лідер гурту Андрій Хливнюк між виконанням хітів тролив лідера сусідньої держави та його імперські амбіції. Зараз музикант служить в лавах тероборони.

Читайте також: Відомі актори, пов’язані з Запоріжжям, прийняли участь у патріотичному флешмобі

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей