Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Відомі запорожці показали фото у вишиванках
Поделиться

Сьогодні запоріжці одягають вишиванки та виставляють у соцмережах фото у них

Сьогодні — Всесвітній день вишиванки. Його відзначають у третій четвер травня. Цього року він випав на 19 травня.

«Індустріалка» писала, що у День вишиванки запоріжців запросили взяти участь у патріотичному флешмобі. А ще в Запоріжжі зняли зворушливі відео до Всесвітнього дня вишиванки.

Нагадаємо, що до пандемії ковіду цей день у Запоріжжі широко відмічали парадом вишиванок, в якому приймали участь сотні людей. Минулого року відзначали День вишиванки скромніше — на площі Маяковського зібралося кілька десятків людей в вишиванках. Звісно, що під час війни паради не проводяться.

Але запоріжці, як і раніше, одягають у цей день вишиванки та виставляють у соцмережах фото у них. «Індустріалка» публікує фото наших деяких відомих земляків — у когось вони нові, хтось поділився світлинами, зробленими раніше. А, можливо, хтось ще виставить фото сьогодні.

Всесвітній день вишиванки

Однієї з перших з Днем вишиванки українців привітала красуня-актриса Ольга Сумьска, яка провела дитинство та юність у Запоріжжі, а зараз живе у столиці.

Всесвітній день вишиванки

Сфотографувався з сім’єю в вишиванках ще один наш земляк, який живе у Києві — зірка фільму «Кіборги», серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» та багатьох інших стрічок Андрій Ісаєнко.

Всесвітній день вишиванки

-Вишиванка — це душа народу, це код нашої нації, це та життєдайна Сила, яка робить Україну незборимою, — написав у свого фото відомий козак, президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула.

Всесвітній день вишиванки — Українська вишиванка – це національна святиня. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, — вважає глава «Асоціації національних меншин Запорізької області» Науфаль Хамдані.

Всесвітній день вишиванки

Поздоровила українців зі святом й директор Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки Ольга Волкова.

Всесвітній день вишиванки

— Вишиванка — то красиво, на кожен день та чисто по-українськи, — написала ведуча телеканалу TV5 Кіра Овес.

Всесвітній день вишиванки

«Наш оберіг. Наша вишиванка». Молоді актори Театру юного глядача, подружжя Маріанна та Олександр Фортус сфотографувалися зі своєю дитиною.

Всесвітній день вишиванки

Солістка Запорізької обласної філармонії, співачка Поліна Гонтар теж виставила фото у вишиванці з дитиною.

Всесвітній день вишиванки

Відомі народні майстри, подружжя Наталія та Віталій Бабенко сфотографувалися у вишиванках там, де ії часто можна побачити з власними виробами — на площі Маяковського. Нагадаємо що Наталія Бабенко — голова громадської організації «Запорізький колорит» та одна з організаторів популярного Всеукраїнського фестивалю домашньої консервації.

вишиванки

Відомий запорізький скульптор, автор «Берегині» на оновленій площі «Козацьке коло» на Хортиці Олександр Жолудь виставив фото у вишиванці, подарованій запорозькою майстринею Тетяною Листопад.  

Як писала «Індустріалка», діляться фото у вишиванках й мелітопольці.

«Індустріалка» також писала, що новонародженим запоріжцям подарували перші вишиванки.

Читайте також: 19 травня стартує аукціон NFT-картин «Аватари для України» на підтримку захисників нашої країни.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей