Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Україна
Відомі актори, пов'язані з Запоріжжям, прийняли участь у патріотичному флешмобі
Поделиться

Ольга Сумська, Андрій Ісаєнко та інші актори прийняли участь у челенджі  #UAcultchallenge

Українські актори приймають участь у новому челенджу  #UAcultchallenge, щоб підтримати моральний дух наших воїнів ЗСУ та українців. Його запустила громадська організація «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії».

На сторінці спілки у «Фейсбуці» повідомили:

-Наші волонтери запускають #UAcultchallenge, щоб підтримати моральний дух наших воїнів ЗСУ та українців. Давайте разом покажемо всьому світу, що Україна — могутня держава яка має багату, цікаву, різноманітну, прекрасну духовну та культурну спадшину. Приєднуйтесь до нашого культурного руху!

 Участь у челенджі  #UAcultchallenge

Умови челенжу прості:

  1. Записати уривок твору з української класичної або сучасної літератури, вірш або проза, на Ваш вибір. Нехай Ваші друзі здогадаються хто автор і напишуть Вам в коментарях. В цьому ролику також висловіть слова підтримки ЗСУ та українцям.
  2. Запостіть це відео на своїй сторінці в соціальній мережі та киньте виклик 3-м своїм друзям, яких Ви хочете запросити до челенжу, відмітивши їх в пості через символ @ Прийнявши виклик Ваші друзі мають зробити те саме протягом 3-х днів. Кожен учасник челенжу може зробити свій добровільний внесок до sptk.org.ua на свій розсуд та допомогти фінансово. Залучайте до челенжу Ваших іноземних друзів, уявіть як гарно буде звучати українська в їх виконанні.
  3. До свого посту додайте цей текст із цими умовами та відмітьте нас @sptk.org.ua (FB) @sptkorgua (Instagram) та хештеги #UAcultchallenge#sptkorgua#держкіно#всебудекіно та зможете побачити скільки людей вже долучилось до челенжу та яка велика спільнота творчих українців.

Всі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ та цивільного населення. Інформація про Спілку підприємців теле та кіноіндустрії та реквізити для внесків на сайті sptk.org.ua.

…До челенжу доєдналися такі зірки, як Ольга Сумьска та Андрій Ісаєнко. Зараз кияни, вони пов’язані з нашим містом. Ольга Сумська виросла у Запоріжжі. А Андрій Ісаєнко не тільки тут виріс, а й народився.

Ольга Сумська прочитала вірш Василя Симоненко «Україно, п‘ю твої зіниці…».  По словам актриси, цей вірш звучить, як ніколи актуально в ці дні страшної війни.


Андрій Ісаєнко прочитав вірш «В болотах жаби рай знайшли» Олександра Олеся.

До речі, Андрій Ісаєнко передав челендж актрисі Запорізького театру юного глядача Ганні Симоновій.

А Ганна Симонова — акторці Запорізького муніципального театру-лаборвторії «Ві» — Алесі Андрушевській.

Челендж на підтримку морального духу наших воїнів ЗСУ та українців продовжується.

Читайте також: Художники, фотографи та музиканти об’єдналися, щоб підтримати запоріжців — програма західу.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей