Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Запоріжжя, Культура
Відома запорізька письменниця написала п'єсу про війну і про кохання - де прочитати
Поделиться

Одна з найкращих драматургів України Наталія Ігнатьєва пропонує почитати в інтернеті її нову п’єсу на актуальну тему

Запорізька письменниця Наталія Ігнатьєва повідомила, що дописала п’єсу «ВІНО» —  про війну і про кохання. Діється в Україні навесні 2022 року, під час масштабної російсько-української війни.

— Про кохання — бо я без нього ніяк не можу, і про війну — бо вона від нас ніяк не відчепиться, — пояснила Наталія Ігнатьєва на своїй сторінці у «Фейсбук». — Сьогодні п’єса «ВІНО» вже є на сайті УкрДрамаХаб/ UkrDramaHub. Тож читайте, коментуйте під моїм постом — мені цікаві ваші думки! Поширюйте, беріть текст у роботу в свої театри… До речі, на цьому сайті вже ціла збірка п’єс і монологів, створених після 24 лютого. Бо Українські Музи такі круті й потужні, що не мовчать, навіть коли всі рашистські гармати гатять зусібіч. Тримаймося! Перемога близько!

П’єсу «ВІНО» читайте за посиланням.

Нагадаємо, що Наталію Ігнатьєву було визнано найкращим драматургом за версією міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова». У 2020 році перше місце в номінації «п’єси» завоювало її твір «Звір». Інші її твори отримували там призові місця.

Нещодавно, як писала «Індустріалка», Наталія Ігнатьєва презентувала збірку «Твій оберіг». Сюди ввійшли вірші, які вона написала в різні періоди.

Одним з оберегів для українців є писанка. Відома запорізька художниця Ірина Гресик поділилася з нашими читачами простим рецептом прикраси яєць – розповіла, як зробити крапанку. Принцип фарбування той самий, що й у писанки. Але, за словами Ірини Гресик, з крапанкою впорається й дитина. Виглядає ефектно. Як зробити крапанку читайте тут.

Читайте також: На найпрестижнішій у світі виставці сучасного мистецтва відкрили павільйон України.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей