Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Відома художниця намалювала полоненого рашистами рятувальника з Мелітополя
Поделиться

Черговим героєм картини Ольги Вільсон став начальник пожежно-рятувальної частини з Мелітополя

Художниця Ольга Вільсон (Olga Wilson) продовжує фіксувати історії війни, створюючи малюнки в оригінальній манері. Чергова робота присвячена мелітопольцю Борису Клещову.

Майже щодня на сторінках Ольги Вільсон в соціальних мережах з’являються нові малюнки, сюжети яких художниці підказують події в Україні. Серед «свіжих» робіт — зображення молодої пари з Одеси, які загинули внаслідок ракетного обстрілу. Міла і Богдан зображені у весільному вбранні, як на фото, які облетіли всі ЗМІ. Жінка притиснула руку до живота, який світиться зсередини, таким чином художниця показала, що родина чекала на поповнення.

картини про війну

Ще одна робота присвячена п’яти мешканцям Маріуполя, які були волонтерами. Чоловіки розшукували продукти, воду, паливо, допомагали іншим. Загинули мешканці заблокованого міста 9 березня через влучання мінометного снаряду в їхній мікроавтобус.

картини про війну

Ще один портрет зображує мелітопольця Бориса Клещова — начальника Мелітопольської пожежно-рятувальної частини №10. Чоловіка ще 29 квітня викрали окупанти, а через деякий час звинуватили в злочинних діях. Разом з іншими містянами рятувальника » призначили» коригувальником вогню. Звичайно, всі зізнання на камеру чоловіки зробили після психологічного і фізичного тиску з боку загарбників.

картину про війну

Малюнок Ольги Вільсон супроводжує слова, з якими до художниці звернулась сестра Бориса Клещова: «Доброго дня, я часто публікую ваші роботи в себе сторіс. Хочу попросити намалювати мого родича, котрого утримують і, ймовірно, катують. Він начальник пожежної частини в Мелітополі». Ця історія зацікавила майстриню і вона у відповідь створила «полотно».

Читайте також: У Запорізькому військовому госпіталі з’явилась вулиця неймовірних муралів — фото

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей