Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура, Свiт, Україна, Фоторепортаж
Відома актриса висловила підтримку Запоріжжю
Поделиться

Ольга Сумьска записала відео-звернення з теплими словами до Запоріжжя

Актриса Ольга Сумьска була ведучою свята Великодня в італійському місті Пінето. Про це вона повідомила на своїй сторінці у «Фейсбук». По її словам, це був незабутній день разом з українцями, які приїхали з постраждалих міст, у тому числи й з ії рідного Запоріжжя.

— З Маріуполя, Харкова, Мелітополя, Дніпра, Запоріжжя, Києва та багатьох інших міст… Деякі українські родини втратили своїх близьких, втратили свої оселі, цілі міста, але не втратили віри у нашу перемогу, — написала актриса, та розмістила фото й відео.

Також Ольга Сумьска звернулася до секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва у відповідь на його відео-привітання. Ольга Сумська згадала, що виросла у Запоріжжі й це її друга Батьківщина. Сказала, що вона всім серцем з нами.

Це відео Анатолій Куртєв розмістив на своїй сторінці у «Фейсбук». Й звернувся к землякам, що були вимушені виїхати за кордон:

-Україна скрізь! Запоріжці, усі, хто зараз за кордоном. Просто знайте, ви ще вип‘єте кави у кав‘ярні на рідному проспекті, ви ще прогуляєтеся рідною Хортицею, ви ще відпочините на рідному Дніпрі. Місто чекає вас додому. У будь-який час і за будь-яких обставин. Не сумуйте там. Вище носа! Ви ж пам‘ятаєте, що ми переможемо?! Запоріжжя ще завдасть усім жару і покаже, що все буде Україна!

«Індустріалка» писала, що Ольга Сумська показала фотографії свого щасливого дитинства у Запоріжжі.

Як писала «Індустріалка», дуже важливо, особливо зараз, заявляти про Україну на великих світових форумах. Саме таким арт-форумом є найпрестижніша у світі виставка сучасного мистецтва Венеційська бієнале, яка 23 квітня відкрилась в Італії. Там презентували офіційний Національний павільйон України з виставкою Павла Макова «Фонтан виснаження. Acqua Аlta». А також відкрили виставку української художниці Жанни Кадирової «Паляниця» й експозицію «Це Україна: Захищаючи свободу» PinchukArtCentre.

Читайте також: Як виглядає війна в Україні очима художників із різних країн — фото.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

 Комментарии читателей