Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
Ветерани волейболу з усієї країни зіграли матч на Хортиці
Поделиться

У Запоріжжі пройшов всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранських команд

На Хортиці, на спортивних майданчиках профілакторію “Запоріжсталі”, відбувся всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранських команд. Ці змагання проводять 24-й рік поспіль. Їх традиційно присвячують пам’яті місцевих волейболістів. У цьому році турнір, допомогу в організації якого надав комбінат “Запоріжсталь”, не втратив своїх масштабів. До Запоріжжя приїхали учасники з 8 міст країни.

Впродовж трьох днів команди різних вікових категорій чоловіків та жінок боролися за пам’ятні кубки та медалі. Запоріжжя представляли дві команди.

Граючий тренер, капітан волейбольної команди «Запоріжжя» (вікова категорія 70+) Анатолій Ковтун у свої 78 років переконує — не старіють душею ветерани. Збірна «Запоріжжя» грала проти команди з Кривого Рогу.

— Технологія залишається, все працює, — запевнює Анатолій Ковтун. — Ми ж всі в душі молоді, ніколи в паспорт не дивимося. Але все ж роки звичайно беруть своє і, природно, це позначається.

Стільки ж життєвої енергії випромінювали на майданчику і жіночі колективи. У категорії “50+” теж була представлена запорізька команда. І вже з перших матчів вони показали, хто є господар на домашніх майданчиках.

— Дуже радісно складається турнір, бо ми скучили за волейболом, Тому що цей карантин трохи вибив усіх з ладу, — каже гравець волейбольної команди «Запоріжжя» (категорія 50+) Жанна Голіцина . — Всі в строю, всі у фізичній формі. Турнір складається чудово.

— Організатори створили максимально комфортні умови для учасників, — запевнив начальник управління соціальної сфери комбінату “Запоріжсталь”, активіст Партії Порядок Сергій Самарський. — На базі профілакторію — єдині в місті волейбольні майданчики з сучасним покриттям, які відповідають вимогам проведення всеукраїнських змагань. “Запоріжсталь” традиційно надає допомогу з організації цього турніру. Ми надаємо свої спортивні майданчики та місця для проживання спортсменів. Чудово, що ці сильні люди знаходять час, бажання, сили, для того, щоб протягом багатьох років займатися своїм улюбленим видом спорту.

Як виявилось, майстерність з роками не зникає. Обидві запорізькі показали високий рівень. Жіноча команда “50+” стала переможцем цьогорічного турніру. А в найбільш поважній категорії “70+” у чоловіків запорізькі ветерани посіли друге місце.

Зазначимо, що сотні запорожців вже стали учасниками серії соціальних проектів Партії Порядок. Активісти вважають, що це дуже важливо, оскільки, зробити життя кожного Запорожця кращим — головна мета Порядку.

Читайте також: Запорізьке підприємство дивує муралами та арт-об’єктами — фото.


Комментарии читателей