Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Ветеранам праці великого запорізького підприємства на професійне свято подарували прогулянку по Дніпру
Поделиться

Ветерани праці комбінату «Запоріжсталь» відзначили День металурга прогулянкою на теплоході по Дніпру

Найближчої неділі відзначатимуть День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості України, який для індустріального Запоріжжя є, можна сказати, другим днем міста. Під знаком Дня металурга проходить цілий тиждень. Урочисті заходи почалися святом для ветеранів запорізьких підприємств Групи Метінвест в ДК металургів.

День металурга

Ветеранам праці також подарували прогулянку на теплоході по Дніпру навколо Хортиці.

День металурга

— Це подарунок для ветеранів від адміністрації та профспілкових організацій підприємств, — зазначив регіональний менеджер департаменту по взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «Метінвест Холдинг» Сергій Власенко.

Першими в цю чудову святкову поїздку вирушили ветерани праці «Запоріжсталі».

— Тут зібралися найактивніші ветерани, — каже Сергій Власенко. — Ветерани — це наш фундамент, завдяки якому наші підприємства є такими, як зараз. Ми розвиваємося завдяки їхньому досвіду, підтримці. І про це не можна забувати. Сподіваюся, поїздка по Дніпру ветеранам сподобається.

Олександра Сидельникова — одна з ветеранів праці, 38 років відпрацювала крановим машиністом на «Запоріжсталі».

День металурга

— День металурга — це наше свято! Дуже приємно, що запрошують на такі заходи, — ділиться Олександра Сідельникова. — Спасибі «Запоріжсталі», що нас не забувають. Подобається спілкування з колегами. Приходимо до ради ветеранів, там спілкуємося. Я ще співаю в хорі, раніше їздили виступати в ДК і профілакторії. Нам є, що пригадати!

День металурга

Нагадаємо, що всі бажаючи зможуть відзначити День металурга на каскаді фонтанів «Райдуга». Родзинкою стане вражаюча унікальна виставка «Art of steel», яку можна буде відвідати на верхньому паркінгу каскаду фонтанів «Райдуга» з 16 по 18 липня.

17 липня на нижньому майданчику каскаду фонтанів «Райдуга» з 17.00 до 20.00 для дітей буде організована анімаційна програма. В цей же час дорослі зможуть подивитися музичний виступ кавер-бенду. Трансляція головної концертної програми за участю Софії Ротару, TAYANNA і групи MOZGI зі стадіону «Славутич-Арена» на «Веселці» розпочнеться о 19.00. Організатори свята — промислова група Метінвест.

Цього року найбільшому виробнику сталі в Україні – групі компаній «Метінвест» виповниться 15 років.

Читайте також: Коли у Запоріжжі оголосять імена фіналістів крутого творчого конкурсу.

Фото автораКомментарии читателей