Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Ведучі тревел-шоу “СвоєРідне” запорізького телеканалу побували у Покровську
Поделиться

Третій випуск авторського тревел-шоу TV5 присвячений Покровську

Ведучі авторського теревел-шоу “СвоєРідне”, що виходить в ефір на телеканалі TV5, побували у сусідній Донецькій області. Життя переважної більшості мешканців Покровська, яке донедавна мало назву Красноармійськ, пов’язане з видобутком вугілля.

Чому у Покровську встановили пам’ятник всесвітньо відомому українському композитору Миколі Леонтовичу та що пов’язує автора легендарного різдвяного “Щедрика” із шахтарським містом? Як виглядає єдиний в Україні підземний полігон для підвищення кваліфікації та навчання шахтарів і як туди потрапити? Де видають “рятівники” і жетони для спуску у шахту найбільшого вугільного підприємства в Україні? Відповіді на ці та інші питання — у черговому випуску тревел-шоу індустріальними містами України “СвоєРідне”.

Нове тревел-шоу «СвоєРідне» запорізького телеканалу TV5 щонеділі буде показувати життя людей та індустріальних міст, де активно розвиваються індустрії розваг, кіно, подорожей та вражень. Головним напрямком подорожей став саме індустріальний туризм. Нове тревел-шоу «СвоєРідне». І аби відзняти унікальні локації та кадри, ведучим, подекуди, довелося ризикувати.

Ведучі Влад Таран та Тетяна Арикова познайомлять глядачів з незвичними місцями. Зйомки проходили не лише в Запоріжжі, а й в Кривому Розі, Покровську та Маріуполі. Знімальний процес в одному місті тривав близько чотирьох днів.

За 15 років роботи Групи компаній Метінвест у промислових містах з’явилося безліч корисних соціальних ініціатив, цікавенних та незвичайних туристичних об’єктів. У кожного – своя індивідуальність, але усі вони – предмет гордості місцевих жителів. І вам варто це побачити, щоб зрозуміти, наскільки цінним є Своє. Рідне.

Третій випуск авторського тревел-шоу TV5 присвячений Покровську

Тревел-шоу «СвоєРідне»

Щонеділі об 11.15

Повтор: Вівторок, 17.30, П’ятниця, 10.00, Субота, 20.20

Нагадаємо, перший випуск  драйвового авторського тревел-шоу «СвоєРідне» був присвячений Запоріжжю.

Читайте также: Авторське тревел-шоу запорізького телеканалу побувало у Кривому Розі


Комментарии читателей