Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
В Запорожской области с главным врачом прощались в больнице, которую он возглавлял 30 лет
Поделиться

В больнице прощались с главным врачом КНП «Веселовская многопрофильная больница интенсивного лечения» Александром Колисныком

Здесь, в фойе стационарного корпуса, состоялась гражданская панихида.

Колиснык Александр

Почетный гражданин пгт Веселое Александр Колиснык умер 21 марта 2021 внезапно, на 63 году жизни.

В Веселовскую центральную районную больницу Александр Николаевич был направлен в 1988 году после окончания интернатуры по детской хирургии Запорожского мединститута.

И уже в феврале 1991 года был был назначен на должность главного врача, на которой проработал до последнего дня своей жизни.

— Впродовж своєї трудової діяльності Олександр Миколайович підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей. Пам’ятаємо і любимо його за уважне ставлення до пацієнтів і колег, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував.

Колісник Олександр Миколайович — керівник з новаторськими ідеями. Він був висококваліфікованим організатором, який вмів об′єднати ввірений йому колектив на досягнення  поставлених завдань та плідно співпрацював з керівниками різних рівнів.

Саме таким і повинен був бути головний лікар: скромним, обізнаним, відповідальним, чесним, працьовитим, активним, вимогливим до себе, який вміло відстоював свої погляди і позиції, був цілеспрямованим.

Результати його роботи свідчать про високий професіоналізм та вірність професії. Ініціативний та цілеспрямований в роботі, він оперативно приймав рішення та досягав їх реалізації.

Олександр Миколайович завжди користувався заслуженим авторитетом серед колег, пацієнтів та мешканців Веселівщини.

Колиснык Александр

Слава про його досягнення вийшла далеко за межі Запорізької області.

Самовіддана праця Олександра Миколайовича віддячена багатьма державними урядовими нагородами та відзнаками.

Чуйний, уважний, щирий, позитивний і принциповий, він випромінював життєдайну енергію, світло, прагнув передати цінний досвід, уміння молодим колегам та охоче навчався новому і прогресивному.

У нашій пам’яті Олександр Миколайович назавжди залишиться добрим другом, доброзичлим колегою, справедливим керівником, надійним порадником, професіоналом своєї справи, — говорится в некрологе на сайте Веселовской громады.

Причина смерти главного врача КНП «Веселовская многопрофильная больница интенсивного лечения» не указывается.

В соцсети жители Веселого вспоминают Александра Николаевича как Человека с большой буквы, большим искреннем сердцем и открытой душой.

Из комментариев в соцсети

«Старался для людей и очень многое сделал для нас. Лечил, ставил на ноги многих. А себя не уберег. Очень больно и тяжело отпускать доброго и светлого человека!»

«Олександр Миколайович для багатьох був взірцем щирої та мудрої людини, завжди наповненої новими ідеями, планами, взірцем Головного Лікаря. Як рано зупинився його час»

Читайте также: В Бердянске умер почетный житель, который строил город

Источник: сайт Веселовской громады


Комментарии читателей