Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
В Запорожской области назвали ТОП объектов капитального строительства на 2018 год
Поделиться

Председатель Запорожской ОГА сообщил о главных объектах капитального строительства на 2018 год

На совещании с руководителями департаментов и управлений Запорожской ОГА глава области Константин Брыль обратил внимание на объекты капитального строительства, над которыми будут активно работать в этом году.

— Це рік департаменту капітального будівництва. До нього високі вимоги. Нам якісно треба розібратися, які соціальні об’єкти, особливо перехідні, ми маємо завершити у 2018 році та які розпочати, — подчеркнул Константин Брыль. — У нас є ТОП пріоритетних будмайданчиків. Це корпус дитячої хірургічної лікарні — з великим бюджетом, вже підійшли до проведення тендерних процедур. Також три басейни ШВСМ (школа вищої спортивної майстерності — ред.) для дітей-інвалідів. Приступити до робіт маємо якомога швидше, а завершити їх маємо у кінці 2018 — на початку 2019 року. Третій об’єкт — Центр реабілітації учасників АТО. Він буде будуватися у три черги. По першій вже пройдені тендери. Проект великий, його бюджет — під 500 млн грн. Буду мати розмову з прем’єр-міністром щодо співфінансування. Ми зробимо там велику інфраструктуру. Вже 9 тисяч запорізьких АТОшників повернулися додому, тож навантаження буде дуже велике на цей центр.

Строительство объектов будет финансироваться из областного бюджета.

Читайте также: 2018 год будет годом дорог в Запорожской области


Комментарии читателей

  • Valentina Novichenko

    Аж 9 тисяч в Запоріжжі АТОшників не спроможні навести лад в своїй «домівці» ?! За що ж воювали, а скільки там загинуло і за що?