Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
У Запоріжжі клоуни будуть шукати Атлантиду
Поделиться

На 14 листопада у цирку запланована прем’єра на воді «Таємниці Атлантиди» 

Шоу «Таємниці Атлантиди» — це чудовий водоспад емоцій, в який глядач зануриться з головою, обіцяють у цирку. Складні, дуже небезпечні номери оригінальних жанрів. Дизайнерські, яскраві костюми. Креативне рішення режисера. Феєричне шоу для всієї родини.

Атлантида – міфічний острів, жителі якої – атланти з могутнім володарем Евенором, розізлили древніх богів за, що їх квітуча Держава була потоплена водою разом з усіма її істотами.

З давніх часів ходять легенди про неймовірні багатства, що зберігаються на дні океану під охороною стародавніх і могутніх чудовиськ.

Багато мандрівників намагалися здобути їх, але відшукати Атлантиду ніхто так і не зміг. Та хоробрі клоуни вирішили випробувати долю і вирушили на пошуки Атлантиди.

Що ж чекає їх у підводному місті?  Дива? Сирени? Міфічні істоти? Чи зможуть клоуни знайти втрачене місто? Все це дізнаєтеся в програмі «Таємниці Атлантиди».

 у цирку

Чудовий настрій і неймовірні емоції подарують артисти «Цирку на воді» — акробати, повітряні гімнасти, ілюзіоністи, шоу балет. А ще буде аква-балет і лазерне шоу. Найсучасніше обладнання, 24-х метрові фонтани, басейн, який наповнюють 170-ти тоннами води. Світлові та звукові ефекти. Шоу оснащене останніми новинками техніки.

Прем’єра «Таємниці Атлантиди» відбудеться у Запорізькому госцирку 14 листопада о 16.00. Шоу йтиме по вихідним, по 6 грудня. Квитки — 100 — 350 грн.

Як писала «Индустриалка», Чи працюють у Запоріжжі кінотеатри, цирк та інші заклади культури.

Читайте також: Запорожанка делает новогодние игрушки из лампочек — фото.


Комментарии читателей