Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
В «Запорожэлектротрансе» сделали заявление по поводу обстрела муниципального автобуса
Поделиться

В результате обстрела автобуса в Хортицком районе по счастливой случайности никто не пострадал

Как сообщается на странице КП «Запорожэлектротранс» в соцсети, ЧП произошло 12 марта в 20.35 на проспекте Юбилейном.

В районе остановки общественного транспорта «ТЦ «Амстор» неизвестные обстреляли из неустановленного оружия автобус МАЗ 203, в результате чего были повреждены три боковых стекла.

автобус

— Своїми противоправними діями невідомі особи завдали матеріальної шкоди підприємству «Запоріжелектротранс». Лише дивом — ніхто з пасажирів не постраждав, — говорится в сообщении. Руководство предприятия подало заявление об уголовном правонарушении.

Администрация «Запорожэлектротранса» обратилась к запорожцам и гостям города.

— Велика кількість пасажирів в муніципальному транспорті – це люди похилого віку, діти та школярі. Перед тим, як кидати каміння, стріляти чи вчиняти інші неправомірні дії – замислитесь про те, що в пасажирському транспорті можуть знаходитися близькі та дорогі вам люди.

Чи зможете ви собі пробачити, якщо хтось з них постраждає? Чи варто вчиняти такі дії заради забави чи з інших міркувань?

Шановні батьки та вчителі! Розповідайте своїм дітям та вихованцям про неприпустимість такої поведінки та можливі негативні наслідки.

Якщо ви стали свідком правопорушення — не будьте байдужими. Повідомляйте деталі по телефону +38 (061) 787 64 96 (управління), +38 (061) 787 64 94; +38 050-456-38-62 (диспетчер). Або пишіть на пошту підприємства zet.zp.ua@gmail.com Ми дуже вдячні вам за дбайливе ставлення до комунального транспорту міста, — говорится в сообщении.

В таких случаях звонить, разумеется, нужно и на 102.

Читайте также: В Запорожье сгорел дотла элитный внедорожник

Фото со страницы «Запорожэлектротранса» в соцсети


Комментарии читателей