Индустриалка - новости Запорожья

Жизнь, Запорожье, Фоторепортаж
В Запорожье зарисовали рекламу наркотиков на фасадах домов - фото
Поделиться

В Запорожье провели рейд по борьбе с рекламой наркотиков

Cотрудники Александровской райадминистрации Запорожья провели рейд для выявления рекламы наркотиков. Ее рисуют на стенах домов. Участники акции  обошли  несколько улиц: Железнодорожников, Константина Великого и Жуковского.

В Запорожье зарисовали рекламу наркотиков на фасадах домов

Найденные граффити тут же зарисовывали краской.

В Запорожье зарисовали рекламу наркотиков на фасадах домов

— Після нового року знову з’явилися графіті з рекламою наркотиків. Тому ви вишли, аби знищити. Зупинятися не будемо. Це не бротьба з вітряками, а це наша громадянська позиція. Ми доб’ємось того, що графіті з рекламою наркотиків в Олександрівському районі не буде.  Ми проводимо спільні заходи з поліцією, прокураторою. Ми замальовуємо рекламу, а вони затрмують тих, хто продає та використовує наркотичні засоби. В минулому році до нас долучилися і мешканці району,  графіті стало менше. Спільні рейди показують, що люди стали виходити на замальовувати ці графіті біля своїх будинків, на заборах і там, де вони з’являються. Такі заходи спонукають і інших мешканців району до боротьби з рекламою наркотиків, — отмечает председатель районной администрации Запорожского городского совета по Александровскому району Валерий Мостовой.

председатель районной администрации Запорожского городского совета по Александровскому району Валерий Мостовой

Эти улицы находятся недалеко от вокзала «Запорожье-2». Помочь закрасить рекламу наркотиков в этот раз вышли и сотрудники «Укрзализниці».  Говорят, что в подобном рейде участвуют уже во второй раз.

В Запорожье зарисовали рекламу наркотиков на фасадах домов

— Мені здається, що  зараз складна ситуація в нашому місті. Стало дуже багато наркоадрес, які просто пишуть на будинках, зупинках чи парканах. Ми вийшли їх зафорбовувати. Багато стало людей, які вживають наркотики. Хочеться, щоб наше місто та  країна стали кращими, тому свою частку вирішила внести в це, — отмечает работница «Укрзализниці», представительница Молодежного совета Запорожского профсоюза железнодорожников Екатерина Хижня. — Я думаю ще потрібно освітлювати вулиці,  дбати, аби було мало занедбаних місць,  прикрашати наше місто, щоб було гарно. Тоді і меньше буде таких людей неблагонадійних.

работница "Укрзализниці", представительница Молодежного совета Запорожского профсоюза железнодорожников и транспортных строителей Украины Екатерина Хижня

Валерий Мостовой рассказывает, что сотрудники райадминистрации по Александровскому району проводят такие рейды каждую неделю. Продолжать борьбу с рекламой наркотиков будут и в дальнейшем.

В Запорожье зарисовали рекламу наркотиков на фасадах домов

Читайте также: Запорожские наркотики продавали в Донецкой области

 


Комментарии читателей