Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Происшествия
В Запорожье мэрия будет сотрудничать с полицией в расследовании смерти ребенка
Поделиться

Городская власть будет сотрудничать с полицией в расследовании смерти ребенка

Несчастный случай в «Дубовой роще» произошел 8 марта. На восьмилетнюю девочку упала деревянная скульптура. Ребенок получил тяжелые травмы. Девочку увезли в больницу. К сожалению, она умерла.

Городской голова Владимир Буряк отметил, что городская власть не собирается никого покрывать или замалчивать факты. Директора парка отстранили от должности на время расследования.
— Те, що сталося у «Дубовому гаю» 8 березня — це трагедія, яка сколихнула запоріжців, і мене не обійшла стороною. Можна довго підбирати слова співчуття, але дитину вже не повернеш. 8 березня ввечері мною було дано доручення провести службове розслідування, і вже 9 березня зранку воно розпочалося. Я прийняв рішення відсторонити директора парку та його заступника від виконання службових обов’язків. Сьогодні ж буде призначено виконуючого обов’язки на час слідства.
Сьогодні мною була проведена телефонна розмова з правоохоронними органами, і я сказав, що міська влада на збирається замовчувати або приховувати щось. Ми будемо співпрацювати з правоохоронними органами, щоб разом знайти винного.
Також ми повинні зробити все, щоб у місті не було більше таких випадків. Тому буде додатково перевірено всі місця відпочинку. Міська влада виділить фінансову допомогу сім’ї загиблої дитини, — сказал Владимир Буряк.

Сегодня на месте гибели девочки собрались десятки запорожцев. Они принесли игрушки и цветы. Рассказы очевидцев трагедии читайте здесь.

 


Комментарии читателей