Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура, Фоторепортаж
В Запорожье сделали 15-метровый национальный флаг из воздушных шаров
Поделиться

В Запорожье изготовили огромный флаг из воздушных шаров

День Государственного флага в Запорожье отметили новым рекордом Украины. Совместными усилиями полицейские и волонтеры изготовили самый большой национальный флаг из желтых и голубых воздушных шаров. Его длина — 14,7 м, ширина — 2.7 м. На изготовление понадобилось 2040 шаров.

Флаг

Огромный флаг торжественно вынесли на площадь перед зданием Главного управления Национальной полиции Запорожской области. Его несли юные воспитанники хореографической группы «02», члены общественной организации «Волонтерський центр «Запоріжжя», участники боевых действий и полицейские.

Глава ГУНП Запорожской области Сергей Комиссаров поздравил всех собравшихся с государственным праздником и вручил награды отличившимся сотрудникам. Получила награду и волонтер Любовь Леонова.

— Ми хочемо привітати всю країну з Днем прапора та Днем Незалежності, — сказал Сергей Комиссаров. — Хочу завірити всіх, що поліція Запоріжжя вміє не тільки святкувати, а й виконувати належним чином службу. Завтра поліцейські заступлять на службу для забезпечення безпеки громадян. Але кульки і святковий настрій теж потрібні. Я думаю, у всіх, хто брав участь у створенні цього прапору чи був присутнім на святі, буде добрий та піднесений настрій.

День Государственного флага

Инициатором создания необычного флага стали Волонтерський центр «Запоріжжя» и Запорожская областная профсоюзная организация аттестованных сотрудников органов внутренних дел Украины при участии ГУНП.

— Робота над рекордом тривала з травня, — рассказал представитель волонтерской организации Константин Денисов. — Ми ретельно готувалися, намагалися визначити формат, активно досліджували, в яких містах які національні рекорди встановлені. Коли вирішили робити прапор із повітряних кульок, спочатку вбили в заявці 2000 повітряних кульок, але в нас пішло на прапор 2040. Ця цифра і була зафіксована представником національного реєстру рекордів. Тепер наш рекорд буде в базі, яка входить до міжнародної спілки рекордів Гіннеса. Але зупинятися ми на цьому не збираємося. Наступного року плануємо встановити ще один рекорд.

Рекорд Украины - флаг из воздушных шаров

— Історія створення цього прапору почалася мабуть не вчора і не позавчора, а ще в 2014 році. Тоді Волонтерський центр «Запоріжжя» і профспілка організували ходу ветранів АТО, — поделился глава Запорожской областной профсоюзной организации аттестованных сотрудников органов внутренних дел Украины Виктор Нестеренко. Минулого року ми розгорнули 100-метровий прапор у військовій частині 3029. З 2014 року працюємо з волонтерами, які допомагають нашим хлопцям на передовій. Волонтерський центр був ініціатором створення цього прапору, профспілка атестованих працівників поліції і органів внутрішніх справ України підтримали цю ідею, звернулися до спеціалістів, проконсультувалися, як найкраще це зробити. Працівники повітряної майстрні під керівництвом Андрія Новикова допомагали зробити це диво. Ми замахнулися на рекорд, і він вийшов!

Рекорд

После торжественной части все присутствующие с радостью фотографировались с необычным флагом. После праздника изделие будет храниться в ДК «Титан».

Читайте также: В Запорожье открылась выставка, посвященная 100-летию герба Украины — фото

 


Комментарии читателей