Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Общество, Происшествия
В Запорожье разбираются с трагедией в частном детсаду
Поделиться

Была ли лицензия в запорожском частном детсаду, предстоит выяснить уполномоченным органам

Наша редакция обратилась за коментарием к руководителю Запорожского областного отделения Всеукраинской общественной организации «Асоціація працівників дошкільної освіти» Юлии Погребняк, которая выразила сочувствие семье.

Годовалая девочка, как писала «Индустриалка», умерла в так называемом «частном саду» в Шевченковском районе Запорожья на прошлой неделе.

— На сьогодні в Україні працює майже 15 тис. закладів дошкільної освіти, а по місту — 149 закладів дошкільної освіти, 3 – приватних, 1 – державний, інші – комунальні.
Водночас, у Запоріжжі плодяться так звані «приватні сади», які фактично не є закладами дошкільної освіти і не мають дозвілу на освітню діяльність. Ніхто сьогодні це не контролює. Звертаю увагу, що уряд дав підприємцям, які самостійно проводять освітню діяльність — легалізуватися, як офіційні заклади та спростив процедуру відкриття таких закладів. Це дозволить вийти з тіні так званим розвиваючим гурткам, які насправді є повноцінними дитсадками, які будуть гарантовано спроможні дотримуватися ліцензійних вимог держави. І в першу чергу – з питання безпеки перебування дітей у таких закладах.

Зі свого боку у найближчий час ми ініціюємо проведення позачергового засідання обласного осередку Асоціації з цього приводу, за участю представників Нацполіції, департаментів освіти й науки, служби у справах дітей, громадських організацій, — сообщила Юлия Погребняк.

Напомним, что трагедия произошла в первый день пребывания малышки в так называемом частном детсаду, который находился в квартире.

Малышку привели в квартиру, которая представляла собой частный детский сад в Шевченковском районе, а через час родителям позвонили и сказали, что их девочка умерла.

Читайте также: В Запорожской области COVID-19 подтвердился у сотрудницы детского сада.


Комментарии читателей