Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Запорожье построили современное футбольное поле для детей
Поделиться

Для учеников Запорожского Сечевого коллегиума пос троили футбольное поле

На территории Запорожского Сечевого коллегиума построили современное футбольное поле. На нем есть все необходимое для тренировок: ворота, искусственное покрытие, освящение и ограждение. О таком поле воспитанники коллегиума мечтали еще с дня открытия учебного заведения в 1992 году.

В прошлом году областной совет выделил деньги на строительство футбольного поля. Теперь тут могут заниматься около 500 детей, которые учатся в Сечевом коллегиуме.

— Раніше у нас не було місця, де пограти футбол. Нове поле мені дуже сподобалося, бо тут є штучна трава, чудові ворота і сітки, — поделился впечатлениями ученик Назар Коваленко.

На строительство нового футбольного поля выделили около двух миллионов гривен. Работы длились год.

— Будівництво відбувалося дуже швидко. Підрядник виконав всі свої зобов’язання, і ми бачимо сьогодні цю красу. Це був сумісний проект, яким займався безпосередньо Володимир Подорожко, — отметил начальник отдела материально-технического обеспечения и организации государственных закупок Запорожского облсовета Николай Коротич.

Качество выполненных работ проверили представители областного совета.

Дійсно, якість газону, поля, покриття — все на високому рівні. Цей проект ми почали реалізовувати ще в грудні 2018 року, тоді ми виготовили проектно-кошторисну документацію. В 2019 році будували футбольне поле. Сьогодні ми бачимо результат спільної, плідної, системної роботи, — отметил управляющий делами исполнительного аппарата Запорожского облсовета Владимир Подорожко.

В новом учебном году в коллегиуме планируют проводить постоянные футбольные тренировки. Педагоги уверены, что это поможет детям достичь высоких спортивных результатов.

-На інтелектуальному та на мистецькому рівнях ми мали міжнародні перемоги. Але у спорті, через те, що у нас не було хороших тренувань, — нам не завжди вдавалося бути найкращими. А зараз, тренуючись на цьому полі, ми обов’язково будемо покоряти і спортивні вершини. У нас дуже багато спортсменів, є футбольна команда, — рассказывает директор Запорожского Сечевого коллегиума Валентина Ершова.

Сразу после карантина ученики коллегиума приглашают команду областного совета сыграть с ними первый футбольный матч на новом современном поле. 

— В планах — побудувати і сучасний баскетбольний, і волейбольний майданчики. Звісно, ми спочатку виготовимо проектно-кошторисну документацію, далі закладемо кошти. Впевнений, що в наступному році ми це обов’язково зробимо. Адже наші діти повинні навчатися в сучасних умовах, — отметил Владимир Подорожко.

Читайте также: Для підлітків і молоді Запорізької області збудують сучасний скеледром


Комментарии читателей