Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Происшествия
В Запорожье похитили известного волонтера
Поделиться

Во время патрулирования на Хортице был похищен Asia Willis (Олег Топоренко)

Олег Топоренко

 
Его увезли на неизвестной лодке в неизвестном направлении. Об этом на своей странице в соцсети сообщил генеральный директор Национального заповедника «Хортица Максим Остапенко:
«На Хортиці викрадено відомого запорізького волонтера Asia Willis (Топоренко Олег Петрович), — написал Максим Остапенко сегодня в 13.15. — Обставини: під час патрулювання південної частини Хортиці він відійшов від основного складу служби режиму заповідника. Підійшов до компанії, яка відпочивала із вогнищем. Він почав фотографувати на фотоапарат. Його примусом запхали до човна зеленого кольору без опізнавальних знаків. Чоловік, що це бачив, сказав що вони вказували йому якісь посвідчення. Човен Олега Asia Willis залишений без догляду разом із телефонами.
Повідомлені райвідділ, водна поліція.
Прохання до усіх, хто на воді в районі південної частини острову, або Нижньої Хортиці, або Розумовки-Канівського звертати увагу на човни що йдуть поруч!
Можливо ми маємо справу з «правоохоронцями» на завданні».


В15.24 Максим Остапенко сообщил:» Остання інформація, начебто якісь полі-міліціянти «відвезли» його в рорт і «висадили» — човен, і машина знаходяться на Хортиці. Місце знаходження Олега наразі невідоме».

В 15.35:  «Тільки що надійшла інформація від служби режиму заповідника, які знаходяться на місці. Що «большие дядьки развлекались на Хортице, а Олег сделал им замечание».
Примерно в 16 часов «Индустриалка» связалась с Максимом Анатольевичем — он сообщил, что ситуация не изменилась, 4-й час нет связи с волонтером.
Как писала «Индустриалка», в субботу вечером горела Хортица.
Фото из соцсети
 


Комментарии читателей

Обсуждение закрыто.