Індустріалка - новини Запоріжжя

Інтерв'ю, Запоріжжя, Культура, Україна, Фоторепортаж
В Запорожье Ольга Сумская рассказала о своих снах и фантазиях
Поделиться

Актриса Ольга Сумская призналась в любви к Запорожью и рассказала о любимых ролях

Наша известная землячка, актриса Ольга Сумская, недавно побывала в родном Запорожье. Она сыграла Маргариту в антрепризном спектакле «Мастер и Маргарита» на сцене филармонии. Приняла участие в совещании в облсовете, где обсуждали вопрос возрождения в Запорожской области популярного международного кинофестиваля «Бригантина», чему, как призналась актриса, она очень рада. (К слову, Ольге Сумской предложили стать президентом фестиваля и она согласилась). И дала эксклюзивное интервью для читателей «Индустриалки».

Ольга Сумская

— Запоріжжя — моя друга батьківщина. Це моя любов, неймовірні роки мого дитинства, творчого злету моїх батьків — народних артистів України В`ячеслава Гнатовича й Ганни Іванівни Сумських, — с теплотой вспоминает Ольга Сумская, которая родилась во Львове, а сейчас живет в Киеве. — Батьки працювали в театрі імені Магара протягом п`ятнадцяти років.

До речі, з раночку мамочка зателефонувала і сказала вклонитися землякам, колегам, які ще залишились в театрі імені Магара. Ввечері граю у філармонії, але все одно завітаю у свій рідний театр. Тому що, знаєте — кличе, душа бринить. Маю зайти, вклонитися тій сцені й відчути цю ауру мого дитинства. Маю походити і насолодитися. Просто постояти, обняти колону. Це не передати словами. Це особисте.

Знаєте, скільки разів на місяць мені сниться Запоріжжя? Дуже часто. Воно у снах, в моїх фантазіях. Воно таке близьке.

Ольга Сумская

— Какие ваши любимые места в Запорожье, кроме, понятно, театра Магара?

— Звичайно, Хортиця.

— А на третьем месте?

— Школа № 1, вулиця Шкільна.

— Часто бываете в Запорожье?

— Принаймні разів два на рік буваю. Просто, навіть не попереджуючи, заходжу в рідну школу, маю привітатися з педагогами. Тих педагогів у школі уже немає. Навіть, якщо ми не працюємо в театрі Магара, все одно я їду туди.

— Остались в Запорожье родственники, друзья?

— Однокласники. Я б хотіла через ваш ресурс звернутися до них. Скільки років ми їздимо до Запоріжжя і жоден однокласник ще не прийшов. Можливо, відгукнуться. Декілька сусідів і подруг з будинку, де я мешкала, знайшла. А от однокласників хочеться запросити, почути й зустрітися з ними. Я їх чекаю!

Ольга Сумская

— Вы приехали с показом антрепризного спектакля «Мастер и Маргарита». Роль Маргариты — ваша любимая или одна из любимых?

— Одна з найулюбленіших. Колись була роль Лідії Чебоксарової Островського (комедия «Бешеные деньги» — Ред.). Сьогодні є чудові ролі у спектаклі по п`єсам Чєхова «Ведмідь» і «Пропозиція». Де ми граємо з Віталієм Борисюком (супруг Ольги Сумской. — Ред.), Юрієм Горбуновим, Лілією Ребрик, Олексієм Вертинським — таким зірковим складом. Теж така знакова наша вистава. І ми їздимо вже багато років.

У нас є мюзикл «Серенада Сонячної долини». Надзвичайно яскравий спектакль! Але він такий масштабний, там багато  виконавців, двоповерхові декорації. І аби привезти цей мюзикл  до будь-якого міста, потрібен хороший бюджет. Сьогодні антрепренери не готові взяти це на себе. Можливо, настануть такі часи, коли наші продюсери будуть возити такі масштабні вистави й ще приїдемо у Запоріжжя. Я мрію про це.

— В каких сериалах скоро вас увидим?

— В продовженні «Кріпосної», в третьому сезоні. Продовжую грати маму. Сценарій я ще не читала, побачимо, як там буде складатися.

У комедійному серіалі «Юрчішини», це сітком. Я заходжу у роли мами, українки, яка приїхала з Італії: «Буонджорно! Аллора,  рагацци». Заходжу дуже яскраво. У мене така кумедна, непередбачувана, екстравагантна роль.

Покликали мене ще в одне шоу, на «1 + 1». Але про це не можу говорити, побачимо, як складеться.

Ольга Сумская

— Самая любимая роль в сериалах, наверное — Роксолана? 

— Звісно. Кажуть: «А що було до «Роксолани»?». А до «Роксолани» було багато ролей. Всього більше ста ролей за плечима. І від кожної можна взяти щось надзвичайно глибоке, змістовне, дороге серцю.

— А из недавних сериалов в каком любимая роль?

— «Кріпосна», це була така потужна робота, надзвичайно яскравий і масштабний серіал. Ми сильно заявили про себе на міжнародному ринку, як українські кіновиробники. Серіал вже викупили багато країн. До речі, ми дуже популярні в Польщі.

А в Польщі я теж знімаюся. І мені дуже дорога роль в польському серіалі «Блондинка». Я там говорю польською мовою. Можливо, ще там буде продовження. Далі буде.

Ольга Сумская также поделалась секретами красоты, которые будут напечатаны в «Индустриалке» позже.

«Индустриалка» также писала, как Ольга Сумская проводила время с семьей в Карпатах. А также актриса поделилась любимым с детства рецептом фаршированных яиц, которые обожает ее супруг, актер Виталий Борисюк.

Читайте также: Известный певец сделал селфи на новом запорожском мосту.

Фото Александра ПрилепыКомментарии читателей