Індустріалка - новини Запоріжжя

Выборы-2020, Запоріжжя
В Запорожье нарушают правила агитации
Поделиться

В Запорожье палатку одной из политических сил переставили

С приближением местных выборов, которые состоятся в Украине 25 октября, борьба становится все напряженнее. У здания горсовета вчера предметом спора стала агитационная палатка. Ее установили представители одной из политических партий.

На место прибыли правоохранители и попросили ее переставить. По словам пресс-секретаря партии, в политсиле не усматривают в своих действиях нарушения законодательства, ведь агитационная палатка находилась в общественном месте. Рассказывают, что ранее уже были случаи, когда им препятствовали в проведении агитации.

— Наші агітатори вже піддавалися нападу в Олександрівському районі, зараз з фактом перешкоджання діяльності зіштовхнулися на проспекті Соборному, що біля мерії, — отметила спикер политической партии Галина Іванина. — Зазначимо, що на адресу наших агітаторів та з боку представників влади та правоохоронних органів були неправомірні вимоги прибрати палатку та припинити роботу. Відповідно до виборчого кодексу, встановлення наметів — це одна з форм проведення агітації. Вона не потребує повідомлення чи отримання будь-яких дозволів від органів виконавчої влади, чи органів місцевого самоврядування. Це тиск на нашу політичну силу з боку влади. Ми закликаємо усіх учасників виборчого процесу дотримуватися букви закону. Ми — за чесну політику, ми — за порядок в усьому.

«Индустриалка» писала, как украинцы будут голосовать в условиях пандемии коронавируса. 

Читайте также: Кандидати Партії Порядок розповіли, як правильно проголосувати на місцевих виборах


Комментарии читателей