Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
В Запорожье муниципальному транспорту ночью ездить опасно
Поделиться

Неизвестные разбили стекла в автобусе и трамвае

Как сообщается на странице КП «Запорожэлектротранс» в соцсети, 2 мая в 22-00 по ул.Водограйной (Южный жилмассив) неизвестные разбили стекло автобуса 17 маршрута.

А в 23-27 в районе остановки ДК «Заводский», что в Заводском районе, хулиганы разбили два стекла трамвая.

— Своїми противоправними діями невідомі особи завдали матеріальної шкоди підприємству «Запоріжелектротранс». Лише дивом — ніхто з пасажирів не постраждав. Було подано заяву про кримінальне правопорушення, — говорится в сообщении.

Руководство «Запорожэлектротранса» обратилось к запорожцам и гостям города.

— Велика кількість пасажирів в муніципальному транспорті – це люди похилого віку, діти та школярі.

Перед тим, як кидати каміння, стріляти чи вчиняти інші неправомірні дії – замислитесь про те, що в пасажирському транспорті можуть знаходитися близькі та дорогі вам люди. Чи зможете ви собі пробачити, якщо хтось з них постраждає? Чи варто вчиняти такі дії заради забави чи з інших міркувань?

Шановні батьки та вчителі! Розповідайте своїм дітям та вихованцям про неприпустимість такої поведінки та можливі негативні наслідки.

Якщо ви стали свідком правопорушення — не будьте байдужими. Повідомляйте деталі по телефону +38 (061) 787 64 96 (управління), +38 (061) 787 64 94; +38 050-456-38-62 (диспетчер). Пишіть на пошту підприємства zet.zp.ua@gmail.com. Або дзвоніть 102. Ми дуже вдячні вам за дбайливе ставлення до комунального транспорту міста, — говорится в сообщении.

Но информация о порче коммунального имущества меркнет по сравнению с диким случаем, который произошел в Шевченковском районе. Как сообщала «Индустриалка», на  улице Алексея Порады  в пустой трамвай зашел  33-летний запорожец, который ограбил,  избил и изнасиловал водителя трамвая. Он был уже судим за аналогичное преступление.

Читайте также: В Запорожье иностранец украл 2-летнего ребенка


Комментарии читателей