Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Запорожье испортили борд одной из политических сил
Поделиться

В Запорожье нарушают правила агитации

С приближением местных выборов, борьба политических сил становится все напряженнее.

Как писала «Индустриалка», ранее уже фиксировали разгром палаток, порчу бордов и вмешательство в агитационную деятельность партий.

На этот раз на улице Рубана в Хортицком районе неизвестные испортили борд одной из политических партий.

В Запорожье испортили борд одной из политических сил

— Це пряме перешкоджання передвиборчій агітації на виборчому процесі на місцевих виборах 2020. Зіпсовані борди — це брудна технологія політичних партій наших опонентів, це хаос та вандалізм, — говорит спикер политической партии Галина Иванина. — Комусь настільки заважає порядок, що вони готові знищувати борди та доводити до правопорушення.

спикер политической партии Галина Иванина

По словам Галины Иваниной, это уже не первые случаи, когда агитационные плакаты заливали краской и нападали на палатки.

— Перші напади на борди були здійснені ще 8 вересня. Їх просто залили фарбою. А через 20 днів були здійснені напади на агітаційні намети. Нашій партії дали наполегливо зрозуміти, щоб ми убрали намети з проспекту Соборного подалі від мерії, — рассказывает Галина Иванина. — 9 жовтня був здійснений напад на агітаційні намети в Олександрівському та Вознесенівському районах. Вони були зруйновані вщент. Це говорить про те, що комусь дуже не подобається чесна політична агітація. Це брудні технології. Ми виступаємо за чесні і прозорі вибори і наполягаємо на тому, щоб всі політичні партії дотримувались Виборчого Кодексу та вели свою агітаційну роботу чесно і прозоро. Ми категорично засуджуємо старі та брудні політичні технології. Будемо роботи все, що передвиборча агітація була чесною, вибори були чесними і прозорими і наші кандидати будуть наполегливо над цим працювати.

В Запорожье испортили борд одной из политических сил

Напомним, ранее «Индустриалка» писала, как украинцы будут голосовать на выборах в условиях пандемии коронавируса.

Читайте также: В Запорожье нарушают правила агитации


Комментарии читателей