Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Запорожье и области проверили школьные сайты
Поделиться

Госслужба качества образования в Запорожской области изучила 53 школьных сайта

Насколько доступны, удобны, наполнены информацией школьные сайты? Государственная служба качества образования в Запорожской области изучила состояние прозрачности и информационной открытости сайтов школ региона и подвела итоги. Результатами поделилась с «Индустриалкой».

 проверили школьные сайты

-Школи зобов’язані надавати доступ до певної інформації та документів, формувати загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність на власних вебсайтах, це передбачено законодавством, — сообщила и.о. начальника управления Государственной службы качества образования в Запорожской области Виктория Иванова. — Нашим управлінням було проведено вивчення 53 вебсайтів закладів загальної середньої освіти Запорізької області. Увагу зосередили на наповненні сайтів інформацією, визначеною законодавством.

Вивчали сайти тих шкіл, які підлягають проведенню інституційного аудиту в 2020-2021 роках, щоб допомоги їм в підготовці до цього.

Результати вивчення засвідчують ряд нагальних проблем, що потребують невідкладного вирішення. Зокрема, виявили, що в травні в 42% із розглянутих шкіл на сайтах наявна необхідна інформація та документи, а у 57% вона була не оприлюднена.

-В каких школах Запорожья и области самые информативные и удобные сайты?

— В Запорожжі це загальноосвітні школи № 94 і 95, спеціалізована школа № 40 з поглибленим вивченням англійської мови. В області — навчально-виховний комплекс № 5 в Енергодарі.

-Будет ли иметь последствия для школ низкое качество наполнения их сайтов?

-Узагальнені результати вивчення були передані до Міністерства освіти і науки України. Тож закладам освіти важливо звернути увагу на необхідність забезпечення прозорості та інформаційної відкритості своєї діяльності.

В этом учебном году информативность школьных сайтов приобрела особое значение. Ведь во время карантина школьники учились дистанционно.

Читайте также: Запорожские выпускники смогут потренироваться сдавать ВНО в условиях эпидемии коронавируса.


Комментарии читателей