Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Окупанти встановлюють "Гради" на узбережжі Дніпра біля Запорізької АЕС
Поделиться

Окупанти встановлюють «Гради» біля села Новоукраїнка

Поруч з Енергодаром біля села Новоукраїнка, в бік Іванівки, російські військові риють траншеї та окопи. Вірогідно, хочуть «закріпитися» на позиціях, адже добре розуміють, що ніхто їм не подарує найбільшу в Європі атомну електростанцію, а також не покине напризволяще жителів міста-супутника АЕС, які мужньо тримаються в окупації.

окопи

Також є інформація, що окупанти біля Новоукраїнки встановлюють системи залпового вогню «Град» вздовж берега Дніпра.

Це відбувається в безпосередній близькості до Запорізької атомної електростанції. Про це повідомили у телеграм-каналі «Енергоатому».

Зазначимо, що станом на сьогодні, 11 квітня 2022 року, Запорізька АЕС продовжує працювати в енергосистемі України. Енергодар знаходиться у тимчасовій окупації. На станції перебувається російські військові.

Ядерна та радіаційна безпека продовжують перебувати під загрозою, адже в умовах окупації люди не мають можливості спокійно працювати й повноцінно відпочивати.

Окупанти в Енергодарі запустили масштабну кампанію з дезінформації. Вони намагаються схилити на свій бік мирних мешканців. Цьому сприяють й російські військові, омонівці, запродані «поліціянти» та «козаки». Проте енергодарці не здаються.

Яка ситуація в інших населених пунктах Запорізької області, читайте тут.

Читайте також: Вулицями ходять окупанти, а в магазинах — російські товари: яка ситуація в курортному місті Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей