Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж, ЭКОПОСТ
В запорізькій гімназії в зелений куточок збираються заселити ще й креветок - фото
Поделиться

Креветок в зелений куточок збираються заселити в Запорізькій гімназії №107

Цей учбовий заклад бере участь в проекті «Екошкола # зелений», який другий рік поспіль проводить громадський союз “Зелений центр Метінвест Запоріжжя”.

гімназія №107

Зараз завершується п”ятий етап конкурсу, в рамках якого учасники створили зелені куточки в своїх учбових закладах.

А члени жюрі зараз об”їжджають  учасників, оцінюють зелені оазиси і їх презентації.

В гімназії №107 зелений куточок створили біля свого кабінету учні 4-Г класу разом з класним керівником Світланою Гладишевою. Зробити їм це було неважко — гарний зелений куточок є в кабінеті, де вони навчаються.

В зеленому оазисі — не тільки різноманітні кімнатні квіти. Тут є також акваріум з рибками. А до куточку запрошує симпатична керамічна жабка з табличкою “Welkam”.

гімназія №107

Учні принесли до класу в цей день і своїх домашніх улюбленців — морську свинку, наприклад. А ще в класі вільно себе почували великі равлики.

гімназія №107

Взяли участь в акції з великим задоволенням, оскільки у нас такий куточок уже є в класі, — розповідає Світлана Вікторівна. — До роботи долучилися всі. Хочемо ще креветки поселити в куточок. Але це вже згодом. Якщо ти цим займаєшся, то вже неможливо зупинитися. Воно дуже захоплює.

Гладишева Світлана

За словами класного керівника 4-Г, діти з першого класу доглядають за квітами в кабінеті. Знають, як правильно це робити яка повинна використовуватися для поливу. За квітами доглядають обо чергові, або кожний, у кого виникає таке бажання.

— Світлано Вікторівно, чому вирішили долучитися до акції «Екошкола #зелений»?

Тому що це цікаво, це потрібно. Зараз це дуже актуально. Тому ми і вирішили взяти учвсть в акції.

Екологічне виховання дітей — це дуже важливо. Це болюча тема, я б сказала, тема 1. Ми на уроках природознавства кожну тему підлаштовуємо під те, що всі зміни в природі спричинені діями людей.

гімназія №107

Світлана Гладишева розповіла, що її клас приймає участь у різноманітних акціях. Збирали батарейки, пластикові пляшки.

В зеленій зоні біля Гребного каналу провели еко-суботник. Батьки купили рукавички та мішки для сміття. І діти збирали пляшки, папір, різне сміття, яке залишили після свого відпочинку запоріжці.

— Ми взяли участь в загальноміському заході “Екологічний вектор”, — розповідає Світлана Вікторівна. — Можна було зробити листівку чи якусь поробку на екологічну тему.

Ми вирішили, що дієвіше буде прибрати зелену зону. Я вважаю, що дитина, яка збирала сміття, сама не буде засмічувати природу.

гімназія №107

Члени жюрі конкурсу на чолі з керівником ГС “Зелений центр Метінвест Запоріжжя” Олександром Балабою оглянули зелений куточок. Олександр подякував дітям та їх класному керівнику за виконану роботу. А потім усі сфотографувалися на пам”ять.

Читайте також: В запорізькій школі оазис зробили з дуже корисних квітів

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей