Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
В Запоріжжі збирають підписи за відкриття соціального готелю
Поделиться

Підписи збирають для відкриття соціального готелю для безхатченків

Учасники кіноклубу Docudays UA «Долоні» при Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва разом з численними партнерами і волонтерами, які підтримують вразливі категорії населення, долучились до «Кампанії з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації», яка проходила в лютому-липні проходила за підтримки ГО Docudays UA.

кіноклуб

За словами модераторки кіноклубу Docudays UA «Долоні», керівниці проекту «Гавань надії: соціальному готелю для бездомних в Запоріжжі бути!»/#docuclub Лариси Головко, труднощів вистачало.

безхатченки

 

— Майже місяць тривала заборона на проведення заходів у Запорізькій області, яка потрапила на початку квітня у червону зону.

Але все-таки встигли, що планували. Вже провели 10 показів з обговоренням документальних фільмів з колекції мережі кіноклубів Docudays UA для різних верств населення, поставили інтерактивну виставу Форум-театру, долучились до деяких спільних акцій партнерів в підтримку бездомних.

підписи за готель

А ще організували постійний збір підписів за відкриття соціального готелю для безхатченків, зробили спільне відеозвернення до міської влади та громади і, нарешті, надіслали лист-звернення до депутатів гуманітарної комісії облради, — розповідає Лариса Головко.

Головко Лариса

Соціальним готелям для безхатченків у регіоні бути — вирішили небайдужі запоріжці.

підписи за готель

— Ми пройшли тільки перший етап. Роботи попереду ще багато. Але ми впевнені, що в нас все вийде, бо ми з партнерами працюємо єдиною командою з налагодженною комунікацією, і кожний фахово займається тим, що йому до вподоби і краще виходить. Кіноклуб «Долоні» краще працює з громадою, партнери, волонтери — з бездомними і всі разом — з медіа і владою.

Лариса Головко і волонтери

Змінились масштаби роботи, вони стали набагато більшими, ніж ми планували спочатку. І вже є деякі результати, тому ми — на вірному шляху, головне — не зупинятись!, — вважає модераторка кіноклубу Docudays UA «Долоні», керівнця проекту «Гавань надії: соціальному готелю для бездомних в Запоріжжі бути!»/#docuclub Лариса Головко.

Читайте також: В Запоріжжі військовослужбовцям показали цікаве кіно

Фото надані Ларисою Головко


Комментарии читателей