Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
В Запоріжжі відбувся перший онлайн кейс-чемпіонат «M.StudentCHAMP» 
Поделиться

Запорізькі студенти розробили кейси для металургійної галузі

У Запоріжжі відбувся онлайн фінал кейс-чемпіонату «M.StudentCHAMP». Це конкурс студентських ідей, який проводила компанія Метінвест.

Вперше кейс-чемпіонат відбувся минулого року у Кривовму Розі. Після успішного фіналу цього року його вирішили  влаштувати у Запоріжжі, Маріуполі та Авдіівці.

У Запоріжжі до участі запрошували студентів з усіх вищих навчальних закладів. Стартував проект у грудні 2019 року.

Спочатку у кейс-чемпіонаті в нашому місті брало участь понад 170 студентів, які сформували більше  40 команд. Як розповів регіональний менеджер департаменту по взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «МЕТІНВЕСТ холдинг», керівник проєкту «Молоді лідери Метінвесту» ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Власенко, у кожній команді окрім студентів також був куратор та ментор. Роль куратора  виконував викладач навчального закладу, а роль  ментора — спеціаліст  одного із  підприємств компанії Метінвест.

Учасникам запропонували попрацювати над одним із 11 напрямків: IT, технології якості, транспорт, охорона праці, управління персоналом, енергоменеджмент та інші.

Протягом майже п’яти тижнів учасники працювали над створенням кейсів.  Потім презентували їх під час напівфіналу.

— Студенти пропонували досить цікаві ідеї. Одна з них — створити чат-бот. Ідея вже не нова, але вони запропонували механіку, як це застосувати саме на комбінаті “Запоріжсталь” для того, щоб молодь могла більш якісно комунікавати з керівництвом та між собою. Цю ідею ми вже взяли в роботу, допрацьовуємо деталі та будемо її впроваджувати, — розповів Сергій Власенко. — Цей чемпіонат показує,  як студенти можуть мислити, вирішувати проблеми та вносити свої свіжі ідеї у наше виробництво. Для нас це можливість обрати лідерів для того, щоб потім з ними співпрацювати. Думаю, після карантину ми візьмемо на практику найактивніших учасників чемпіонату.

регіональний менеджер департаменту по взаємодії з громадськими організаціями ТОВ «МЕТІНВЕСТ холдинг», керівник проєкту «Молоді лідери Метінвесту» ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Власенко

У фіналі кейс-чемпіонату «M.StudentCHAMP» змагалися 11 команд із Запоріжжя, Авдіївки та Маріуполя. Шість із них — команди із Запоріжжя. Фінал ​ проходив у режимі онлайн-конференції.  Організатори та представники журі привітали учасників та побажали їм перемоги. Долучився до вітань і генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Олександр Мироненко.

— Я радий вітати всіх учасників нашого кейс-чемпіонату. Приємно бачити стільки запорізьких команд серед фіналістів,  які будуть боротися з сильними суперниками з інших регіонів України. Я впевнений, що це буде дуже цікаве змагання. Найскладніше завдання сьогодні буде в нашого журі, адже обирати кращих серед кращих — завжди складно.  Я хочу побажати всім командам волі до перемоги, не боятися труднощів та рухатися вперед. Всім удачі! — зазначив Олександр Мироненко.

Протягом дня команди демонстрували свої презентації та відповідали на запитання журі. Досить довго  експерти не могли визначитися з переможцями.

В Запоріжжі відбувся перший онлайн кейс-чемпіонат «M.StudentCHAMP» 

—  У Метінвесту сьогодні свято.  Всі учасники — молодці. Журі досить важко робило свій вибір. Але я вважаю, що сьогодні перемогли  всі. Було дуже багато інноваційних ідей, а Метінвест дуже любить інновації.  Я впевнений, що багато напрямків, які ви сьогодні  презентували, будуть впроваджені.  Дякую всім, хто брав участь у кейс-чемпіонаті, — сказав генеральний директор ПрАТ “Запоріжвогне-трив” Сергій Гоман.

У фіналі вісім команд отримали сертифікати на суму п‘ять тисяч гривень на придбання побутової техніки.

Третє місце посіла команда «Hello World!»  ПрАТ «Запоріжвогне-трив». Учасники отримали сертифікат на 10 тисяч гривень.

Друге місце та сертифікат на 20 тисяч гривень дісталися команді «Команда молодости нашей» ПАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь».

Перше місце здобула команда  «Стальные Металурги» «Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча». Учасники отримали сертифікат на 30 тисяч гривень.

Окрім цього журі  обрало команду, яка отримала гран-прі та сертифікат на 50 тисяч гривен. Нею стала команда  «Мет.сталь» ПрАТ «Запоріжвогнетрив».

—  Дякую всім організаторам та журі за те, що оцінили нашу роботу.  Дякую  учасникам команди,  нашим куратору і ментолу, які нам дуже допомогли.  Ми дуже хотіли перемогти, але не очікували, що отримаємо гран-прі. Це дуже круто! — зазначив один з  учасників команди  «Мет.сталь»,  яка отримала гран-прі.

В Запоріжжі відбувся перший онлайн кейс-чемпіонат «M.StudentCHAMP» 

Читайте також: Чому найбільші запорізькі підприємства відмовилися від податкових канікул

Фото автора


Комментарии читателей