Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
В Запоріжжі цікавий кінопоказ провели в незвичному місці - фото
Поделиться

В Запоріжжі   провели правоосвітній кінопоказ для підопічних служби ювенальної пробації  та студентів

 Це перший захід кіноклубу Docudays UA «Долоні» на території філії Державної установи «Центр пробації в Запорізькій області». Кіноклуб працює при Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва.

кінопоказ

Як розповіла модераторка кіноклубу Docudays UA «Долоні» Лариса Головко, на кінопоказ документальної стрічки «Точка відліку» (Польща/2014/25’) режисера Міхала Щесняка запросили студентів-практикантів Запорізького гуманітарного коледжу ЗНУ і неповнолітніх суб’єктів пробації м. Запоріжжя.

На перегляді були присутні начальниця сектору ювенальної пробації м. Запоріжжя Юлія Рябоконь і інспекторка філії Центру пробації в Запорізькій області Олена Балак.

Федорець Ірина

Заступниця начальника філії Державної установи «Центр пробації в Запорізькій області» Ірина Федорець представила учасникам правоосвітнього заходу модераторку кіноклубу Docudays UA «Долоні» Ларису Головко і побажала всім гарного перегляду фільму.

кінопоказ

За словами Лариси Головко, польська документальна стрічка «Точка відліку» була обрана не випадково. Це фільм-розповідь головної героїні Аннети Чешлик, яку ув`язнили за вбивство. Через дев’ять років, відбуваючи покарання, вона починає працювати доглядальницею в будинку для літніх людей.

Фільм має декілька нагород, у тому числі був номінований на «Оскар». Після показу відбулося обговорення стрічки.

кінопоказ

Як повідомила Лариса Головко, вже зараз іде підготовка до наступних показів з обговоренням документальних фільмів з колекції мережі кіноклубів Docudays UA як для суб’ектів, так і працівників служби пробації філії Державної установи «Центр пробації в Запорізькій області».

Захід відбувся в рамках адвокаційної кампанії мережі кіноклубів Docudays UA «Кампанія з підвищення рівня впливу громади на процеси прийняття рішень на місцях та розвитку демократичних стандартів врядування – на підтримку реформи децентралізації».

Читайте також: У Запоріжжі діти хочуть посадити дерева з горішками для білочок

Фото надані Ларисою Головко

 


Комментарии читателей