Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
В Запоріжжі привітали захисників - фото
Поделиться

У військовій частині 3026 НГУ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України

Сьогодні, 14 жовтня, в нашій країні відзначається День захисників і захисниць України — свято, що увібрало в себе багаті й славні козацькі традиції, мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії.

частина 3026 НГУ

Це свято, згідно Указу Президента, відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська.

частина 3026 НГУ

Напередодні свята, 13 жовтня, урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України відбулися у військовій частині 3026 НГУ.

На святковий захід завітали представники районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

частина 3026 НГУ

Посадовці звернулися до військових з вітальними словами, побажали їм міцного здоров’я, силу духу, мужності та достойно виконувати свій військовий обов’язок.

частина 3026 НГУ

Військовий капелан отець Діонісій звершив святковий молебень, після якого привітав особовий склад військової частини зі святом та вручив подяки від єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія.

частина 3026 НГУ

З вітальним словом до гвардійців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини підполковник Олександр Кудінов:

«У цей день хочеться побажати усім військовослужбовцям міцного здоров’я, сили духу і мужності. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі».

Читайте також: В Запорожье Президент вручил командирам боевые знамена и ленты с почетными наименованиями

Джерело: сторінка військової частини 3026 НГУКомментарии читателей