Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
В Запоріжжі легендарну заводську прохідну прикрасили до свята
Поделиться

Прохідну комбінату «Запоріжсталь» прикрасили до Дня металурга

Щороку у третю неділю липня відзначається День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Це професійне свято кожного, чия робота пов’язана з однією з найважливіших галузей економіки України.

металурги

У цьому році День металурга пройде в умовах карантину — без масових заходів та гучних концертів. Але святковий настрій у співробітників металургійних підприємств все одно є. Напередодні свята центральну прохідну комбінату «Запоріжсталь» прикрасили прапорами і повітряними кулями.

прохідна

За словами співробітників підприємства, прикрашена прохідна відразу створює святковий настрій.

Станіслава Яцюк

— Я працюю на «Запоріжсталі» вже більше 50 років. Завжди з радістю йду на роботу. Рада, що в такий непростий час завод продовжує працювати. Поки підприємство працює, все буде добре. Настрій напередодні Дня металурга, звичайно, святковий. Дуже подобається, що прохідну прикрасили. Ідеш, дивишся і відчуваєш, що настає свято, — поділилася майстер будівельно-монтажного управління Станіслава Яцюк.

прохідну прикрасили

Прикраси розмістили і на вході в головну адміністративну будівлю «Запоріжсталі», а також на прохідній ПрАТ «Запоріжкокс».

 

Запоріжсталь

Запоріжкокс

Читайте також: Співробітників запорізького металургійного підприємства привітали з професійним святом


Комментарии читателей