Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
В якому форматі працюють запорізькі заклади культури
Поделиться

З початком повномасштабної війни заклади культури змінили формат роботи

У Запоріжжі продовжують працювати заклади культури. З початком повномасштабної війни в Україні вони змінили формат роботи та взяли на себе додаткове соціальне навантаження. Зараз вони працюють не лише як культурні осередки, а й виконують роль волонтерських центрів та центрів соціальної допомоги для переселенців, місцевих жителів та тих, хто потребує психологічної підтримки. Наразі заклади культури є центром суспільного життя громад та допомоги мирним людям.

До важливої соціальної роботи активно залучаються працівники цих закладів та учасники творчих колективів. Вони проводять виїзні концерти для воїнів, переселенців та місцевих жителів з метою підняття бойового духу та настрою. Такі заходи відбуваються з дотриманням усіх норм безпеки та правил. Заходи з великим скупченням людей наразі не проводять, щоб не наражати мирне населення на небезпеку.

Заклади культури, які знаходяться на тимчасово окупованій території, зараз не працюють. Це пов’язано із загальною безпековою ситуацією. На жаль, в Запорізькій області внаслідок бойових дій зруйновано або пошкоджено 58 закладів культури.

У Запорізькій області також триває робота з перейменування вулиць, назви яких пов’язані з Росією, Російською імперією та СРСР. Робоча група спільно з науковцями ЗНУ готова надати методичну допомогу усім територіальним громадам області в питаннях перейменування таких об’єктів топоніміки. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Запоріжжі бійці “Азову” дали концерт просто неба.

Читайте також: У Запоріжжі філармонія відкрила літній сезон — в планах концерти на різних локаціях.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей