Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В якому форматі працює обласна літня школа для обдарованої молоді Запорізької області
Поделиться

Обласна літня школа для обдарованої молоді Запорізької області розпочала роботу

В Запорізькій області розпочала роботу Літня школа у рамках Малої академії наук. Незважаючи на складну ситуацію у країні та часткову окупацію нашої області, цьогорічне навчання відбувається — лекції, тренінги та практичні заняття проходять у форматі онлайн.

До роботи Літньої школи залучені найкращі науковці Запорізького національного, Запорізького медичного, Бердянського педагогічного, Мелітопольського педагогічного і Таврійського аграрно-технологічного університетів, а також вчителі-керівники наукових проєктів учнів – переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН.

Літня школа у рамках Малої академії наук

Цьогоріч Літня школа МАН проходить за двома напрямами: гуманітарно-природничий та науково-технічний. Програмою школи передбачено онлайн заняття, групові консультації, самостійна робота учасників тощо.

Слухачі наукової школи розпочали знайомитися з новими підходами у роботі над дослідницькими проєктами, спілкуються з найкращими викладачами провідних вузів області. Юні науковці вже мали нагоду дізнатися про системне і критичне мислення, створення контенту нових медіа, історичні фейки та виклики 21 століття.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Й запрошує долучитись усіх бажаючих до роботи школи, яка триватиме до 30 червня.

Щоб стати слухачем Літній школі МАН вам потрібно заповнити Google форму у відповідному напрямку:

«Індустріалка» писала, які виші Запорізької області потрапили у рейтинг найкращих в Україні.

Читайте також: Де закордоном українські випускники можуть скласти національний мультитест.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей