Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
В унікальній запорізькій школі на концерті діти відчували себе зірками - фото
Поделиться

Зірками відчували себе вихованці Musin Art School Школи вокалу Наталії Могилевської в місті Запоріжжя

Musin Art School Школи вокалу Наталії Могилевської в Запоріжжі Наталя Могилевська урочисто відкрила 7 березня 2021 року. На першому випускному було 12 дітей, в цьому учбовому році вони продовжують ходити на заняття.

школа Могилевської

И хоча період навчання був мінімальним, результат співробітництва педагогів і вихованців педагогів не може не радувати.

Не дивлячись на те, що школа ще дуже молода, її вихованці вже встигли стати лауреатами на Х Міжнародному фестивалі «Срібна хвиля» в Бердянську.

Так, Вадим Плеціс став лауреатом I ступеня (молодша група), Стефанія Гринь, Максим Демченко, Анастасія Нечитайло — лауреатами I ступеня (старша група), а Єгор Зубарєв — лауреатом II ступеня (старша група).

9 вересня в Musin Art School пройшов День відкритих дверей, який зібрав дітей, їх батьків та педагогів.

Вечір розпочався з привітання засновника, генерального директора концертного агентства «Мусін. Арт. Груп» і квиткового сервісу «Мусін ZP.UA» Геннадія Мусіна.

школа Могилевської

Відкрив музичну частину концерту Вадим Плеціс з піснею «Мамонтеня». А продовжили вихованці зі старшої групи, які з великою наснагою заспівали пісню «Вихід є», не залишивши байдужим нікого.

— Все потрібно робити з драйвом, і саме цього так не вистачає в нашому повсякденному житті, — прокоментував виступи юних співаків Геннадій Мусін.

школа Могилевської

На Дні відкритих дверей батьки дітей поділилися, чому, власне, вони обрали саме цю школу.

школа Могилевської

Наталія Демченко, мати одного з вихованців:

«Ми обрали саме цю школу, тому що тут дуже професійні викладачі та велика кількість необхідних складових для успішного музичного майбутнього наших дітей (акторська майстерність, хореографія та, звичайно ж, навчання співу).

Хоча моя дитина відвідує заняття з весни, але я побачила наскільки вона стала впевненою на сцені. За короткий термін було підготовлено чарівний звітний концерт, де кожна дитина блищала, неначе зірка»

школа Могилевської

Тільки факти

  • 7 березня Наталія Могилевська відкрила Musin Art Shool Школу вокалу Наталії Могилевської у Запоріжжі,  вона поділилась з майбутніми учнями секретами професії співака.
  • Було проведено майстер клас з відомою оперною співачкою, народною артисткою України, солісткою Віденської опери Вікторією Лук’янець.
  • На випускному діти мали змогу поспілкуватися зі співачкою, акторкою, поетесою і телеведучою Надією Мейхер.

Читайте також: Наталья Могилевская открыла в Запорожье свою вокальную школу

Автор: Ганна Першакова


Комментарии читателей