Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
В Україні запустили унікальну програму для психологічної підтримки населення
Поделиться

Запустили проєкт “Час поговорити”, створений для психологічної та соціальної підтримки один одного

В Україні запустили програму для психологічної підтримки в міні-групах «Час поговорити». Кожна міні-група буде складатися з 6-8 людей на чолі з лідером. Як стверджують у Міністерстві освіти і науки, де повідомили цю новину, ця програма унікальна.

Проєкт “Час поговорити” створено для психологічної та соціальної підтримки один одного. Його головна мета – взаємна психологічна підтримка та допомога під час воєнних дій для трьох груп українців: освітян, батьків і волонтерів. Пізніше навчання буде відкрито й для інших категорій.

Наразі відкрили прийом заявок від освітян, батьків і волонтерів, які хочуть взяти участь у якості лідерів груп для участі в програмі психологічної підтримки «Час поговорити». Від лідера необхідно сумлінно пройти навчання, бути в ресурсному стані, знайти час, зібрати групу та проводити зустрічі.

Навчання лідерів відбуватиметься в онлайн-форматі, а міні-групи можуть проводитися як онлайн, так і офлайн.

Згодом розпочнеться й набір учасників.

Навчання та участь у проєкті безкоштовні.

Проєкт створила команда #stop_sexтинг, що від 2019 року працює у сфері освіти, безпеки та освітньо-інформаційних кампаній щодо захисту дітей у інтернеті.

Докладніше про проєкт «Час поговорити» читайте на його сторінках Instagram і Facebook.

Додаткову інформацію можна отримати написавши листа на електронну скриньку timetotalk.ua@gmail.com.

Психологічна допомога необхідна тим, хто відчуває стрес від щойно пережитої чи поточної важкої кризової події. «Індустріалка» писала, що у Запоріжжі люди можуть її отримати у кваліфікованих психологів служби екстреної психологічної допомоги «Телефон Довіри». Як туди звернутись — читайте тут.

Також читайте поради Міністерство охорони здоров’я України: як пережити кризу та зберегти спокій.

І ще поради психологів, як впоратись зі стресом під час війни — читайте за посиланням. А також — як хоча б трохи виспатися під час війни.

Про проєкт психологічної підтримки «Поруч», який запустили Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер», читайте за тут.

Читайте також: Запоріжцям дали поради від тренера зі сну, який навчив спати Кріштіано Роналдо.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей