Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
В Україні створили сайт для надання адресної гуманітарної допомоги
Поделиться

З’явився сайт для того, щоб адресна гуманітарна допомога в Україні йшла постійно, 24/7

​​Президент України Володимир Зеленський повідомив про створення сайту https://help.gov.ua/, за допомогою якого кожен охочий може надати або отримати гуманітарну допомогу. Про це він сказав у зверненні, як повідомляє ​​Офіс Президента України у телеграм-каналі.

Надати або отримати гуманітарну допомогу

Як повідомляється на сайті  help.gov.ua — це офіційний портал для тих, хто хоче надати Україні гуманітарну або фінансову допомогу для підтримки населення, бізнесу та держави в період протидії російській агресії. Тут кожен, хто хоче підтримати Україну та українців, може отримати інструкцію, як це зробити.

Цей портал розроблений спільно командою Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України.

За словами Володимира Зеленьского, лише за два минулих тижні до України надійшло понад 100 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Ці вантажі швидко розподіляють через спеціальні хаби для регіонів. Але звернень щодо надання допомоги – ще більше.

-Тому, щоб максимально спростити процес, створений сайт help.gov.ua, – повідомив Володимир Зеленський.На сайті можна дізнатися, як придбати, як відправити й кому адресувати гуманітарний вантаж. Це – для кожного, хто хоче долучитися, хто може допомогти в Україні й у світі. Щоб допомога йшла постійно, 24/7.

Надати або отримати гуманітарну допомогу

Нагадуємо, в Україні працює державна гаряча лінія для тих, хто бажає надати гуманітарну допомогу населенню або підтримати українських військових і бійців територіальної оборони за номерами 0 800 202 600 та +380 44 237 00 02. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

«Індустріалка» писала, що рятувальники Запорізької області героїчно продовжують надавати допомогу місцевим жителям окупованих міст, які опинились у складних життєвих обставинах.

Як писала «Індустріалка», 23 березня в Україні будуть організовані гуманітарні коридори для евакуації мешканців блокадного Маріуполя, а також Поліг та Гуляйполя до Запоріжжя. Про це розповіла віцепрем’єр-міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Читайте також: Сім’я з трьома дітьми пройшла 45 кілометрів пішки, аби вирватися з окупованих Поліг

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей