Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Україна
В Україні хочуть заборонити російську музику
Поделиться

В Україні зареєстрували законопроект про заборону російської музики

Народні депутати України хочуть заборонити російську музику на радіо та телебаченні. Обмеження пропонують ввести якомога швидше. Відповідний законопроєкт зареєстрували в Верховній Раді.

Заборонити російську музику пропонують як мінімум до закінчення війни в Україні.

— На період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку Російської Федерації заборонити на території України відтворення аудіовізуальних творів у виконанні громадян і резидентів держави-агресора на радіо, телебаченні, в розважальних закладах, громадському транспорті (у комунальних та приватних перевізників), в
закладах освіти, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах, громадському просторі тощо, — сказано у законопроекті.

Також народні депутати пропонують збільшити квоти української музики  на телебаченні та на радіостанціях до 50%. Зараз ця частка становить 35% від загального обсягу пісень впродовж доби.

На думку авторів законопроекту, його прийняття сприятиме захисту українського культурного простору.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що син Джона Леннона виконав пісню, яку пообіцяв заспівати тільки якщо почнеться кінець світу. 

Читайте також: Художниця так малює історії війни, що люди плачуть — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 

 


Комментарии читателей