Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події, Україна
В Україні активізувалися шахраї, які діють від імені нібито Фонду Ріната Ахметова
Поделиться

Обережно: шахраї!

Вони представляються співробітниками Фонду і пропонують різну допомогу, а натомість вимагають у людей персональні данні, номери банківських карток і навіть намагаються проникнути у помешкання громадян.

Зокрема, мешканка Світлодарська повідомила, що невідомі ходять по квартирах і просять надати ксерокопії паспортів і реквізити банківських карт  «для отримання матеріальної допомоги замість продуктових наборів».

У Харкові невідомий чоловік представлявся співробітником Фонду і намагався проникнути в квартири місцевих жителів. При цьому він пропонував гуманітарну допомогу, мовляв «в зв’язку з пандемією коронавируса за матеріальну винагороду».

Фонд  офіційно заявляє: його співробітники не звертаються з власної ініціативи до окремих громадян, не збирають кошти і персональні дані. Гуманітарна допомога Фонду надається на благодійній основі, тобто безоплатно.

Зараз увесь ресурс і робота Фонду сконцентрована на допомозі країні у подоланні коронавірусу.

У цьому напрямку Фонд працює в тісній координації з Міністерством охорони здоров’я України та штабами, створеними при облдержадміністраціях. Комунікація з усіх питань також здійснюється  через офіційні структури.

Якщо до вас звертаються особисто або надходять підозрілі дзвінки від нібито співробітників Фонду, повідомляйте про це на нашу гарячу лінію 0 800 509 001 і звертайтеся до правоохоронних органів.

БУДЬТЕ ОБАЧНІ І ПЕРЕДАЙТЕ УСІМ ЗНАЙОМИМ ЦЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Читайте также: Фонд Ріната Ахметова і ДТЕК передали Луганській області 30 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу


Комментарии читателей