Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Культура
В Украине вышел ролик, приглашающий в путешествие по Хортице
Поделиться

Новый ролик «Мандруй Україною» приглашает на Хортицу

Ко Дню Независимости вышел второй проморолик социально-волонтерского проекта «Мандруй Україною». В нем Госагенство развития туризма вместе с группой «Антитіла» та ее фронтменом Тарасом Тополей советует побывать на Хортице. Съемки проходили, естественно, в Запорожье.

«Це неймовірне місце сили – відвідайте Хортицю. Мандруйте Україною», — призывает Госагенство развития туризма, презентуя ролик на своей странице в Facebook.

-Коли нам запропонували поїхати на Хортицю, в саме серце і місце духу козаків, просто нереально було відмовитися, — говорит Тарас Тополя. — Таке виховання в козацькому дусі — саме те, що треба нашому поколінню».

Виды Хортицы показывают под песню группы «Лови момент». И это символично: лови момент — путешествуй!

— На Хортиці я раніше був, — рассказывал «Индустриалке» Тарас Тополя, когда приезжал в наш город в феврале. — А ще знаю, що таке Кічкас, Бабурка, Військове містечко, район аеропорту. У мене дружина звідси. Правда, буваю в Запоріжжі вже не так часто. Ми з дружиною (певицей  Alyosha (Алена Тополя), которая родом из Запорожья. — Ред.) забрали її батьків.

 Нам треба навчиться об’єднуватися, шукати те, що на консолідує. І Хортиця, козацтво може об’єднати Україну. До Хортиці немає негативу ні на сході, ні на заході країни

Ролик можно увидеть на ютубе. Его также показывают, как сообщает Госагенство развития туризма, на ведущих телеканалах.


Комментарии читателей