Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
В прощену неділю в Мелітополі спалили опудало Путіна
Поделиться

Сьогодні під час мирної акції в Мелітополі згадали традиції Масляної та спалили путінське опудало

В черговий раз мелітопольці вийшли на вулиці міста на знак протесту проти російської окупації. Крім традиційної ходи городяни влаштували символічне спалення опудала Путіна.

Опівдні 6 березня мелітопольці зібрались на площі Перемоги на вже традиційну акцію спротиву. Люди прийшли з українськими прапорами та плакатами з написами: «Нескорені російськими окупантами. Мелітополь, вставай», «Мелітополь — Україна», «Кохання — це вийти на мітинг разом», «Putin the Killer».

опудало Путіна

Мелітопольці вишувались навколо фонтан, утворивши великий ланцюг, і заспівали разом гімн, тон хору задавала одна з містянок, співаючи його у гучномовець.

Після цього учасники мирної акції пройшлись центральним проспектом Богдана Хмельницького в південному напрямку, скандучи: «Мелітополь — Україна». В колоні були люди різного віку, професій, політичних уподобань, які в ці дні об’єднались навколо бажання бачити своє рідне місто знову вільним.

опудало Путіна

Але цього разу у мирної акції була одна родзинка, в Мелітополі адаптували традицію останнього дня Масляної зі спалювання опудало. Але у вогні горіла на холодна та зла зима як зазвичай, а уявна фігура людини, яка оголосила війну Україні.

Коли вогонь розгорівся, повз натовп мелітопольців проїхала колона ворожої техніки, який люди почали кричати: «Окупанти» та «Путін — ….».

опудало Путіна

Містяни відзначають, що сьогодня на акції було більше людей, ніж в попередні дні. Завтра відбудуться чергові збори людей, які хочуть повернутися до нормального мирного життя.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей