Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
В Південному мікрорайоні Запоріжжя монтують сучасне LED-освітлення
Поделиться

В Південному мікрорайоні з’явиться сучасне освітлення

Майже 500 нових сучасних LED — ламп освітлять найближчим часом вулиці Південного мікрорайону Запоріжжя. Частина з них вже змонтована і доводить свою ефективність у темну пору доби. Це – спільний проєкт кількох депутатів Запорізької обласної ради, які об’єднали зусилля і кошти депутатського фонду, аби підвищити рівень зручності і комфорту тисяч запоріжців.

монтують освітлення

За словами ініціатора проєкту, першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова, який закріплений за цією територією, «молодий» Південний мікрорайон має гарну базову інфраструктуру, але якісне освітлення додасть додаткової безпеки його жителям – пенсіонерам, молодим мамам, підліткам, тим, хто ввечері повертається з роботи.

монтують освітлення

Сучасне освітлення монтують на вулицях Автозаводській, 40-річчя Перемоги, Новокузнецькій, Нагнібеди, Водограйній. Депутати віддали перевагу вулицям, де локалізовані школи, дитячі садочки, алеї для прогулянок. Оновлюється освітлення й у дворах.

Егор Семенков

Роботи з монтажу виконують співробітники комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Запоріжміськсвітло».

— Ми міняємо натрієві лампи на світлодіодні лампи нового покоління. Вони світитимуть в 1,5 – 2 рази краще. При їх експлуатації не використовуються імпульсні запалюючі пристрої, – мало того, що ці прибори виходять із ладу, вони ще й вимагають додаткових витрат ресурсів, — зазначив начальник дільниці №1 КП «Запоріжміськсвітло» Микола Корявко.

монтаж

Масштабне оновлення системи освітлення додасть Південному мікрорайону сучасного, європейського вигляду, а з міському бюджету дозволить зекономити на електроенергії.

Егор Семенков

— Вважаю, що кожен з нас має наводити порядок на тій території, за яку ти відповідальний. Разом з жителями мого округу ми проводимо прибирання, акції з благоустрою. Дійшла черга і до освітлення. Комплексний підхід до справи дасть хороший результат, — переконаний Єгор Семенков.

Егор Семенков

Читайте також: Чому в Запорізькій області псуються відремонтовані дороги

Джерело: Відділ комунікацій Запорізької обласної ради


Комментарии читателей